У Рівному реконструюють водонапірну башту

Як будуть реконструювати водонапірну башту в Рівному на вулиці Соборній, розповіли на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури. У проекті передбачається, що перший поверх башти використають під комерцію, решту - як житлову територію.

Наразі це лише ескізний проект. Передбачається повне заповнення території на площі 440 метрів. Там передбачається місце під розміщення сміттєвих баків, дитячий і спортивний майданчик.

Втім, до презентованого проекту виникло чимало запитань. Адже, як зазначив начальник Держземагенства в місті Рівному Роман Гресько, такий проект забудови може викликати обурення. Зокрема, у ньому передбачається спільне використання майданчиків з іншими будинками. Роман Гресько висловив сумніви, що їх мешканці погодяться. Мовляв, знову не буде навіть місця для припаркування, розпочнуться конфлікти. Рівне - це не те місто, де щільність забудови має становити 100%.

У результаті обговорення вирішили  прийняти проект в цілому, проте допрацювати його на наступне засідання ради з урахуванням зауважень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.