У Рівному показали, який будинок хочуть звести на вулиці Чехова

Питання щодо будівництва 9-поверхового 4-секційного житлового будику з вбудовано-прибудинковими приміщеннями на вулиці Чехова, 17-А в Рівному обговорюють на засіданні архітектурно-містобудівної ради. Замовником проекту є ТОВ "А. В. Груп", а розробляє його проектна організація ТВФ "Архсервіс".

Як зазначалося під час засідання ради, площа, що є на цій території, цілком достатня для забудови. Планується, що в будинку буде розміщено 136 квартир. Також згідно з чинними нормами, планується облаштувати автостоянку на стільки ж машиномісць і гостьовий паркінг.Окрім того, замовник бере на себе зобов'язання заасфальтувати прилеглу до будинку дорогу. А в майбутньому порушуватиметься питання про зміну призначення землі поблизу, щоб згодом замість наявної там незрозумілої хатки звести дитяче кафе.

Сьогодні проект цієї забудови презентували на засіданні ради. Та постало питання, що не вся земля, де планується провести благоустрій території і розмістити парковку, належить забудовнику, а викупити її можна лише через аукціон. 

Читайте також: 

У Рівному реконструюють водонапірну башту

Сьогодні в Рівному засідає містобудівна рада

У центрі Рівного хочуть розширити ресторан

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.