"Tesla Model S" для бідних: у Рівному презентували український електроавтобус

Електротранспорт набирає популярності у всьому світі. Україна теж вирішила не відставати від нової, корисної для суспільства тенденції. Вчора о 7 годині ранку розпочався автопробіг першого в Україні електроавтобуса. Він стартував із м.Києва, а вже сьогодні о 12.00 електроавтобус презентували рівнянам.

Серце автобуса - електродвигун, виготовлений в Україні.

У такому вигляді, як зараз, зарядки автобусу вистачає на 150 км, проте цю відстань можна легко збільшити, встановиши додаткові акумулятори. 

- Щоб доїхати до Рівного, ми заряджались на одній із АЗС, де є зарядні установки для електротранспорту, а також один раз заряджались у готелі. Щоб повністю зарядити автобус, потрібно не менше трьох годин.  Ціна такого автобуса коливається від 100000 до 200000 доларів. Замовлення на нього вже надходили з декількох міст України, в тому числі з Рівного, - розповів конструктор автобуса В'ячеслав Потавець.

Як зазнчив конструктор, таке розміщення батарей є тільки у тестовій версії, а у серійному виробництві їх розташують так, щоб не було видно,а також щоб не впливали на пасажиромісткість.

Після Рівного електроавтобус попрямує у м. Луцьк.

Однак незрозуміло, скільки пасажирів вмістить технологічне диво від Луцького автозаводу, яке вартує майже 200 тисяч доларів. І це ще не остаточна ціна. Також не зрозуміло, чи не повбиває їх током від цього "шикарного нанотехлологічного" електрообладання. А ще з новою розробкою луцького автозаводу пасажири можуть просто оглохнути в салоні, адже очевиці кажуть, що диво шумить, майже як старий радянський пилосомок "Ракета". Все це можна було б пробачити луцьким автовиробникам. Ну й нічого, що виставили на показ абсолютно "сиру" модель. Але ж ми всі пам`ятаємо, що "Богдан" прославився виробництвом екологічно чистих коробок із колесами, які згнивають за 2-3 роки...

Для прикладу показуємо електромобіль "Tesla Model S", який коштує в районі 80 тисяч доларів. 


Електромобіль "Tesla Model S".


Електромобіль "Nissan Leaf"


 

Ключові слова: 

Коментарі

сравнивать Теслу с Богданом-то же самое что член с пальцем.Критиковать умеют все,а что то сделать никак.

Проект пока сырой, отсюда и минусы. Как говорится "не показывай дураку недоделанную работу".

Цэ пэрэмога чи зрада?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.