У Рівненському апеляційному суді розглядають справу "Вані-півмільйона"

Судове засідання щодо оскарження рішення Рівненського міського суду щодо розміру застави для сільського голови Обарова Івана Тимощука у розмірі 974 тисячі розпочалося в апеляційному суді. Адвокат Тимощука Андрій Колесник не погоджується з таким рішенням не погоджується, аргументуючи це тим, що той має право на чесний суд.

Андрій Колесник каже, що при прийнятті рішення суд звернув увагу на фото, яке надав свідок - журналіст Олександр Курсик. Мовляв, у той день, коли Курсик зробив фото Тимощука, його підзахисний зустрічався з ним, а на фото біля Тимощука його помічник, який у той день їх підвозив.

Тим часом сам Андрій Колесник у своєму виступі в суді по кілька разів повторює одні й ті ж факти в суді. Вже навіть судді зробили йому зауваження з цього приводу, мовляв, можна було вивчити свою промову, а не кілька разів повторювати одні й ті ж тези. Тим паче, що час для ознайомлення з матеріалами у нього був. 

Нагадаємо, 18 травня Рівненський міський суд задовільнив клопотання прокуратури області щодо взяття під варту сільського голови Обарова Івана Тимощука, якого затримали на отриманні хабара у 504 тисячі гривень.  Також Іван Тимощук може вийти під заставу у 974 тисячі гривень. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.