У рівненській галереї-кав'ярні відкрилась виставка талановитої художниці

Сьогодні рівненському клубному кафе "Євро-Арт" презентували виставку живопису Василини Курило "Кольорова прозорість".

В трьох залах експонується тридцять шість картин львівської художниці Василини Курило. Її роботи передають ніжність природніх кольорів, квітучість навколишнього простору. Оскільки Василина Курило ще і майстер художнього скла, це передається в її живописних роботах через глибинну кольорову прозорість.

Художниця народилася 1991 року в смт. Оброшин, що під Львовом. У 2014 році закінчила Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділ художнього скла.

Ще за час навчання експериментувала з кольорами, техніками, фарбами. Надає перевагу пейзажам, натюрмортам і жанровим сценам. Не зважаючи на свій молодий вік, художниця уже брала участь у багатьох персональних та колективних виставках та багатьох пленерах.

Василина Курило постійно прагне до вдосконалення, яке відбувається щодня. Художниця ще досить молода, і тому не втомлюється експериментувати, знаходячи для себе кожного разу щось нове. Саме тому її твори часом настільки різні – від класичних імпресіоністичних пейзажів до авторської стилізації жанрових сцен.

Крім цього, Василина ще й майстер художнього скла, тому на презентації можна буде не лише ознайомитися, а й придбати її стилізовані авторські скляні прикраси.

Виставка триватиме в галереї "Євро-Арт" (просп. Миру, 4) до 14 червня 2015 року. Вхід вільний!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.