На Рівненщині 953 мобілізованих склали військову присягу

Сьогодні на Рівненському  полігоні оперативного командування «Захід» 953 військовослужбовця, призваних під час часткової мобілізації, склали Військову присягу на вірність народу України.

Присягу склали воїни, які раніше проходили військову службу в Збройних Силах Радянського Союзу, або взагалі не проходили військової служби. Ритуал відбувся в урочистій обстановці, зі зброєю в руках, перед строєм командирів і воїнів на плацу військової частини. Воїнів привітали представники командування оперативного командування «Захід».

- Присяга на вірність народову України складається один раз. Тому я бажаю, щоб ви про це пам’ятали, як і тисячі військовослужбовців, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет нашої державі на сході України, - звернувся до військовослужбовців начальник управління по роботі з особовим складом – заступник командувача військ оперативного командування «Захід» по роботі з особовим складом полковник Олег Герасимук.

Як зазначає майор Олександр Гайн із регіонального медіа-центру МО України, після завершення ритуалу мобілізовані приступили до занять з бойової підготовки.

Нагадаємо, на Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Захід» триває підготовка мобілізованих військовослужбовців. Військовослужбовці інтенсивно опановують володіння стрілецькою зброєю і штатним озброєнням.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.