У Рівному навчатимуть гопака із напрямком реабілітації

Хлопчиків та дівчаток з вадами здоров’я навчатимуть козацькому бойовому мистецтву разом із здоровими. Загалом функціонуватимуть чотири групи по 25 дітей кожна. Окрім тренувань, дітей ще виховуватимуть у мистецькому напрямку та проводитимуть духовну роботу.

- Рівненська школу бойового гопака створили по аналогії з дубровицькою «Джурою», яка функціонує вже більше 10 років, - розповів майстер бойового гопака, розробник власної методики реабілітації інвалідів Петро Велінець.  - Одним з прикладів досягнень цієї школи є перемога хлопчика з ДЦП у Чемпіонаті України з рукопашного бою серед здорових дітей, який тренувався цьому лише півроку.

За словами голови обласної федерації Бойового Гопака Олега Нагорного, наразі багато їхніх вихованців у складі різних підрозділів Збройних сил України обороняють державу від ворога, і вони вирізняються своїм духом і вихованням.

Під час урочистого відкриття представники Міжнародного Союзу Козацтва присвоїли Петру Велінцю звання полковника. За словами прес-служби ОДА, меценатам, які допомогли за два місяці облаштувати зал для тренувань в МПК «Текстильник», вручили подяки.

Коментарі

Пєтя дєятєль! :)) В Дубровиці "прославився" і поїхав Рівненських підприємців розводить! :))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.