Сьогодні Рівненський апеляційний суд вирішить, чи вийде на свободу "Ваня-півмільйона"

Під конвоєм сільський голова Обарова Іван Тимощук прибув до апеляційного суду в Рівненській області, де розглядають апеляційну скаргу його захисника Андрія Колесника. Останній оскаржує рішення Рівненського міського суду від 18 травня про зміну запобіжного заходу Тимощуку. 

Під час судового засідання Іван Тимощук пояснив, що він і справді одного разу залишив межі Обарова, щоб зустрітися зі своїм адвокатом. Він пояснив це тим, що не знав, що для зустрічі з адвокатом цього робити не можна. Саме тоді на вулиці Млинівській його і сфотографував журналіст Олександр Курсик.

У ході розгляду апеляції адвокат просить апеляційний суд скасувати рішення міського суду щодо зміни міри запобіджного заходу його підзахисного. На це він наводить низку аргументів. Тим часом прокурор не погоджується із апеляційною скаргою і вважає рішення Рівненського міського суду справедливим. Мовляв, підставою для цього є як свідчення свідків, які розповіли, що на них чинився тиск з боку Тимощука, так і те, що він залишив межі Обарова.

Наразі колегія апеляційного  суду пышла до нарадчої кімнати, аби прийняти рішення щодо апеляційної скарги.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.