Міський голова Рівного прокоментував своє обвинувачення в хабарництві

Конфлікт, який нещодавно виник між міським головою Рівного та підприємцем ПП "Домінус" Костянтином Лишенюком, набув чималого розголосу. Під час словесної перепалки, яка відбувалася між чоловіками, бізнесмен обмовився, що очільник обласного центру просив хабар, однак потім він сам це заперечив, сказавши, що його неправильно зрозуміли. Зокрема, це можна побачити на 50-ій секунді відео.

Автор відео: Денис Грищук

Цю ситуацію прокоментував Володимир Хомко в  офіційній заяві:

"На наших очах завершується багатоходова комбінація із захоплення землі в самому серці парку ім. Т.Шевченка. Початком цієї історії стала угода про оренду танцювального майданчика та літнього кафе, укладена 20 років тому.

Далі у 2007 році колишній директор парку, з моєї точки зору, абсолютно незаконно в суді визнав право орендарів на це майно. Після цього орендарі звернулися до суду, щоб забрати у власність всю землю під спорудами.

Наразі на мене чиниться шалений тиск усіма можливими способами, в тому числі через поширення неправдивої інформації, чуток та наклепів, аби я замовк. Стверджую - цього не буде! Більше того, вчора за результатами мого звернення в прокуратуру по цьому факту порушено три кримінальні справи.

Крім того, прошу підтримки у небайдужих рівнян. Адже буде соромно перед нашими дітьми, якщо такий шмат рекреаційної зони потрапить у приватні руки.

Громадськість довела свою ефективність у таких ситуаціях – відстояли землю біля „Ліону”, відстояли частину парку на пагорбі Слави, без сумніву, відстоїмо і частину парку Шевченка.

Щодо звинувачення мене у вимаганні хабара з боку пана Лишенюка, то уже сьогодні я звернувся до суду з позовною заявою про захист честі, гідності та ділової репутації. Він має за це відповідати. А результати перевірки цього факту прокуратурою Рівненської області, про що вже оголошено в пресі, будуть мені хорошим аргументом у суді".

Про те, чим закінчиться даний конфлікт, читайте у новинах на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Це точно що під час майдану його треба було викидати з мерського крісла, а зараз хіба через вибрри, хоча є ще надія що прокуратура буде нормальна і затримає його за 6 років хабарництва

Homka davno treba bulo sadutu , we pid 4as majdany.

Да Хомко сам міліонер, не тільки жінка. подивіться на його будинок в царському селі

Мер і далі бреше і всі і далі ведуться. коил вже люди нарешті зрозуміють хто є хто.

Коли вже до тебе прокуратура добереться, до жінки міліонерши, до твоїх взяток??

Хомко мудак. Довів місто до розрухи. куди неглянь всі будинки падають і цвітуть грибком.

Хахлюжкіні сраколизи. Ющенко Так! Дюг-муДак!

сайт реально відпрацьовує замовлення проти Хомка. Ну я розумію раз чи два виходить критична стаття, але те щоб буквально кожен день друкували анти-Хомківські матеріали то це вже наводить на роздуми. Навіть коли Хомко вийшов на субоник з граблями, відразу зявилася стаття "А чи має мер розгрібати листя замість того щоб працювати в кабінеті", на лице всі ознаки замовної джинси від конкурентів Хомка на виборах. Редакції має бути соромно що вони перетворилися на продажних писак.

Відстояли прості люди від твоїх паскудо зазіхань на народну землю!

Якийсь прихвостень хахльова буде балатуватись на мера, щось давно цей "сайт" мочить хамка...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.