У Державній фінансовій інспекції чекають на рівнян

Для забезпечення конституційного права громадян на звернення, Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області проводиться особистий прийом громадян керівництвом інспекції та керівниками територіальних підрозділів у містах та районах області, функціонують "телефони довіри”, а також здійснюється  розгляд письмових звернень громадян.

Цьогоріч впродовж першого кварталу до Державної фінансової інспекції в Рівненській області надійшло на розгляд 14 звернень громадян: 13 звернень отримано письмових та 1  - під час особистого прийому громадян. Проблеми, з якими звертаються люди, передусім стосуються оплати праці, фінансових порушень на підприємствах та організаціях, зловживань з боку посадових осіб навчальних закладів, представників контролюючих органів тощо. Всі звернення розглянуто у встановлені законодавством терміни. 

Як зазначає прес-служба ДФІ в Рівненській області, проблемним при розгляді звернень громадян є те, що громадяни неодноразово звертаються до інспекції з питань порушень підприємствами, установами і організаціями фінансово-бюджетної дисципліни. Аби перевірити такі факти, необхідно провести ревізію і якщо така ревізія не передбачена планом роботи, то інспектування необхідно провести у позаплановому порядку. Однак Законом України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» не надано право органам держфінінспекції на звернення до суду за наданням дозволу на проведення позапланової ревізії для перевірки фактів, викладених у зверненнях громадян.

Крім письмових звернень та особистого прийому, громадяни можуть звернутись на «телефони довіри», які працюють як безпосередньо в  Державній фінансовій інспекції в Рівненській області так і в територіальних підрозділах.

Нагадуємо, «телефони довіри»:

 ДФІ в області — 26-44-35.

 Гощанська  ОДФІ  - (250) 2-19-89

 Дубенська ОДФІ – (256) 4-10-67

 Дубровицька ОДФІ – (258) 2-02-24

 Сарненська МДФІ – (036-55) 3-41-88

 Рівненська МДФІ – 5-81- 53

Телефон довіри Державної фінансової інспекції України – (044) 425-3818

Громадяни можуть скористатися особистим прийомом керівництва Державної фінансової інспекції в Рівненській області, які проводять прийом громадян. У вівторок з 14.00 до 18.00 на прийомі начальник (в.о.начальника) інспекції, у середу з 9.00 до 13.00 та п’ятницю з 13.45 до 16.45 - перший заступник начальника інспекції. У понеділок з 9.00 до 13.00 та четвер з 13.45 до 18.00 громадян приймає заступник начальника інспекції.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.