Очільник Рівненщини публічно розподілив бюджетні кошти

Підсумкове засідання конкурсної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку провели в прямому ефірі. Під час засідання конкурсна комісія відібрала 39 проектів для фінансування у 2015 році за рахунок коштів фонду регіонального розвитку на суму більше 110 мільйонів гривень.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова, для нього було принциповим проводити розподіл бюджетних коштів публічно в присутності журналістів.

- Яким чином можна побороти корупцію? Потрібно, щоб усі бюджетні процеси стали публічними та прозорими. Я переконаний, коли від чиновника в кабінеті нічого залежати не буде, а усі публічні кошти розподілятимуться відкрито у присутності представників ЗМІ, тоді і сенсу «вирішувати питання» не буде. Адже громада області чітко бачитиме на що, кому і скільки виділяють грошей, - сказав Віталій Чугунніков.

До складу конкурсної комісії увійшли окрім працівників облдержадміністрації представники депутатського корпусу обласної ради, громадські активісти та експерти з питань будівництва. Всі вони оцінювали запропоновані районними адміністраціями проекти за декількома параметрами. А вже після підрахунку балів, які виставляли члени комісії кожному проекту визначилися переможці.

Віталій Чугунніков розповів, що одним з пріоритетних критеріїв, якими керувалися члени комісію була сума співфінансування, яку готова виділити відповідна районна рада задля реалізації проекту: «Згідно умов конкурсу кожен проект має бути профінансований не лише фондом регіонального розвитку, але й з відповідного районного бюджету. Мінімальна сума, яку мав би виділяти район становила 10 відсотків від суми виділеної фондом. Але ще під час оголошення конкурсу зазначалося, що пріоритетним буде саме сума спів фінансування».

Тож на конкурс були подані проекти, які мають співфінансування не менше 15 відсотків, а в деяких районах ця сума досягає 40 відсотків.

Загалом на участь у конкурсі райони Рівненської області подали більше ста проектів. Під час попереднього відбору конкурсна комісія відібрала ті проекти, які мали повний пакет документів та відповідали вимогам фонду регіонального розвитку. Із більше ста запропонованих проектів відібрали 57.

А за результатами оціночного рейтингу під час заключного етапу конкурсна комісія 39 з них. Вони і будуть подані до Кабінету Міністрів для погодження та фінансування.

Як зазначає прес-служба ОДА, Рівненщина очікує 110 мільйонів гривень від фонду регіонального розвитку, а з урахуванням співфінансування ця сума може зрости до 130 мільйонів.

Ознайомитися з повним переліком об’єктів які будуть фінансуватися за рахунок фонду регіонального розвитку можна ТУТ.

Ключові слова: 

Коментарі

Ви цього месію звеличуєте, як свого шефа, щось не схоже на вас, влада повинна зазнавати критики іначе геть розслабляться...
Аналізуючи Ваше ставлення до чугуннікова Я вбачаю, що ви йому неаби як підігруєте, що наводить на висновок, шо ваш шеф хахльов в гарних стосунках з цим нічого не роблячим, не вміючим говорити, пихатим хлопцем.

розподілив

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.