У Рівному прокурор вибачився перед журналістом, якому хотів розбити телефон

Не минуло і двох годин, як прокуратура області відреагувала на публікацію на сайті "ВСЕ". Нагадаємо, сьогодні журналіст Вікторія Мамотюк знімала відео у приміщенні суду. Однак це не сподобалося старшому прокурору відділу прокуратури Рівненської обласної Тарасу Салайчуку. Останній сказав, що розіб'є кореспонденту телефон, мовляв, він не хоче, щоб його фотографували.

Однак наведені у попередній публікації аргументи все ж змусили прокуратуру відреагувати. Служитель Феміди, посилаючись на важкий день та заклопотаність, попросив у Вікторії вибачення:

- Вчора я вчинив неправильно. Маючи багато засідань впродовж дня, був емоційно виснажений, - зазначив у телефонній розмові старший прокурор відділу прокуратури Рівненської обласної Тарас Салайчук. - Я вчинив неправильно і прошу у Вас вибачення. Я нічого поганого не хотів зробити і не хочу.

В свою ж чергу, Вікторія Мамотюк зазначає, що як мінімум прокурори мають знати закон і ним керуватися. Однак якщо Тарас Салайчук зрозумів, що вчинив не правильно, вважає інцидент вичерпаним.

Коментарі

Перенапружився малиш. Треба терміново зміни в закон про прокуратуратуру, гарантіі соц захисту, у випадку перенапруження, холодне пиво в перерві між 2 і 3 засіданнями, і бабу якщо буде 4.
Бабу можна знасільнічать прибажанні, перенапруга каг-нікаг )))

Поганого нічого не хотів, крім розбити телефон ))
Інцедент вичерпаний вибаченнями, бугага ваащє, а звільнення не хочете, добре що перед журналісткою хоч вибачився, перед простими громадянами без відеофіксаціі любязностей навряд, уявляю як вони закони захищають коли немає камер!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.