Молоді козачата випробовують свої сили на Рівненському полігоні

12 команд школярів-козачат з Радивилівського, Млинівського, Рівненського, Здолбунівського, Гощанського, Корецького, Костопільського, Березнівського, Рокитнівського районів та міста Дубно перебувають зараз на Рівненському загальновійськовому полігоні. Усі вони – десятикласники та молодші школярі, учасники обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Змагання розпочалися 26 травня, а сьогодні пройдуть підсумкові конкурси.

Учасники гри перебувають в умовах, наближених до військових, розповіли організатори. Школярі живуть у польовому таборі, проходять шикування, вечірню перевірку, роблять зарядку та несуть вартову службу. А вечорами діти організовують ватру та конкурс кашоварів.

- Молоді козачата випробовують свої сили у різноманітних конкурсах», - розповів начальник відділу управління освіти і науки ОДА Святослав Сидорук. - Серед них -  проходження смуги перешкод із залученням спецзасобів, зокрема, задимлення, стрільби з кулемету, а також  подолання спеціальної смуги для розвідників. Школярі змагаються у стрільбі з автомата, розборі і зборі мін, гранат, кулеметів та перетягуванні канату.

Окрім цього, організатори провели для команд теренову гру на місцевості «Козацькими стежками». Маючи карту з маршрутом, козачата пройшли його з такими перепонами, як виявлення снайперів, мін, біг у протигазах та метання гранат. А ще, за допомогою військових, учасники захопили бронетранспортер і подолали на ньому певну відстань.

На останок, учасники гри ще позмагатимуться у конкурсі «Відус» на знання історії козацтва та перевірять себе у наданні медичної допомоги.

Команда, яка переможе у загальному заліку, представлятиме область на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл» («Джура») у серпні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.