Рівненську обласну бібліотеку відвідали німці

У рамках всеукраїнського ознайомчого туру бібліотеками західного регіону завідувачка бібліотеки Goethe-Institut Сюзанна Тайхманн відвідала обласну книгозбірню та дізналася про роботу, що проводиться в бібліотеці в рамках проекту «Заочний абонемент». Також вона зустрілася із волонтерами фонду Роберта Боша Малгожатою Гендлік та Марією Пархомчук, які опікуються проведенням зустрічей у німецькомовному клубі, розповіла про найближчі проекти та конкурси від Goethe-Institut в Україні, які б могли реалізовуватися у партнерстві. 

Як розповідає прес-служба Рівненської облради, з 2008-го року у відділі обслуговування документами іноземними мовами комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради започатковано проект «Заочний абонемент» - Фонд Goethe-Institut в Україні, метою якого є забезпечення регіону актуальними і необхідними інформаційними документами з Німеччини і про Німеччину та надання широких можливостей німецькомовним спеціалістам для знайомства з німецькою мовою, культурою та суспільством. 

Ключові слова: 

Коментарі

а де шановні борці за справедливість ? треба було їх зустріти так само як польського посла, сфотографувати машину, обізвати мудаком, спровокувати срач, навчити європейців культури і гарних манер. Ми ж так гарно вміємо гостей зустрічати. Соромно за наших "нью-європейців", які було сільким бидлом з полішуцького села так і залишилося, елементарної поваги до гостей немають.

Добре розкажу полішукам на звичному для них прикладі. Якщо ви влаштували дома гостину (по вашому бухалово), запросили дорогих гостей які вам принесли подарунки, і хтось з гостей обісцяв ваш унітаз, бо у вас вбиральні лампочка не працює, то не обов'язково вибігати в зал і перед усіма кричати на гостя, називати його мудаком, і повчати, він у вашу хату більш ніколи не прийде. Може для початку треба у вбиральні лампочку вкрутити. Ось такий приклад.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.