Тисячі рівнян залишаються без роботи - Фірташ зупинив "Рівнеазот"

Group DF оголосила про зупинку підприємств Ostchem - Черкаського ПАТ "Азот" та ПАТ "Рівнеазот". Про це пише "Економічна правда" посилаючись на повідомлення Group DF.

У прес-службі повідомили, що "зупинка підприємств пов’язана з системним тиском на бізнес, з боку депутатів "Народного фронту" та їх представників у владі".

"Бізнесам Group DF доводиться працювати як в умовах військового конфлікту на Донбасі, так і масштабної політичної кампанії проти Групи та її власника. Спочатку, у травні минулого року з міркувань безпеки ми змушені були зупинити два підприємства в зоні проведення АТО - "Концерн "Стирол" і "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот", - йдеться у повідомленні.

"Після цього ми зробили все можливе, щоб максимально завантажити два інших наших хімічних підприємства - Черкаський "Азот" і "Рівнеазот" і повністю забезпечити український АПК мінеральними добривами", - повідомляє група.

У Group DF також зазначили, що "подальша навмисна фабрикація низки кримінальних справ проти посадових осіб підприємств Ostchem і проти самих заводів, а також абсолютно незаконний арешт у заводів основної сировини - газу, позбавили і ці підприємства можливості працювати".

"У зв'язку з цим, Черкаський "Азот" і "Рівнеазот" зупинені, під загрозою зриву опинилася осіння посівна, багато тисяч українців можуть залишитися без роботи", - йдеться у повідомленні.

"Безперервні цинічні нападки зацікавлених представників "Народного фронту", які обіймають керівні посади в органах влади, по суті спрямовані на знищення бізнесу і робочих місць і завдають шкоди цілим галузям української економіки", - повідомляють у Group DF.

"Останні заяви міністра МВС щодо власника Group DF про розслідування МВС України сфабрикованої справи проти керівництва Ostchem ми розцінюємо як переслідування за політичними мотивами і чергову спробу тиску на бізнес і правосуддя", - йдеться у повідомленні групи.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Фірташ може прибути на допит в Україну для проведення слідчих дій.

Ключові слова: 

Коментарі

Та мабуть то т9))))))))

ага) кльовий шантаж...
Держава має за свій кошт фінансувати газ Фірташу?
давайте хай держава купить Порошенку 200 тисяч тон какаобобів чи Червонюку 40 тон ниток???

для Прораба "Завтра суд відбере у Фірташа завод і передасть у держ власність (націоналізує)"... А ти працювати на них вмієш? Чи знаєш що таке агрохімічний ринок? Чи як кролік сєня будеш закуповувать добрива в поляків? Чи як з вугіллям - спочатку пукнути в повітря про закупівлю вугілля в Африці, а потім платити налом террористам?
Наїздами на Фірташа внутрішній ринок зливають тупо москалям. Бо інвестувати в хімію крім нього ніхто не буде (вже доведено) і чк працювать на ринку без своєї сировини на старому обладнанні - 3,14здуни - пАлІтІкІ не знають. Бо їх не хвилює ВВП, експортні доходи і економіка, а лише те, що "осталось дождатся митингов работников этих предприятий, которых заводские автобусы привезут под ВР".

А Кириллов то тут до чого?))

100%

ой, ну ви як діти малі! Завтра суд відбере у Фірташа завод і передасть у держ власність (націоналізує) і буде завод далі працювати як працював. Доречі пройшов слух що влада хоче націоналізувати ПриватБанк і обєднати його з Ощадбанком, щоб Коломойский не міг більше тиснути на Пороха. Короче "липецький кондитер" все потроху віджимає і у Коломойского і у Фірташа.

Яценюк, Кириллов та компанія як ви поясните це людям?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.