На Рівненщині працівники виправної колонії провели спецнавчання

Високий рівень взаємодії продемонстрували пожежно-рятувальні підрозділи управління ДСНС України в Рівненській області із працівниками управління пенітенціарної службита Полицької виправної колонії (№76).

Як повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області, на базі Полицької ВК провели тактико-спеціальні навчання по гасінню пожеж та рятуванню людей, а також відпрацювання документів оперативного реагування на об’єктах. Евакуація засуджених та ув’язнених, гасіння пожежі добровільною народною дружиною, виклик рятувального підрозділу ДСНС, порятунок людини та спільна перемога над пожежею – саме за таким сценарієм проходило навчання.

- В установі на постійній основі проводиться протипожежна пропаганда серед персоналу та осіб, які утримуються в колонії, щодо дотримання правил пожежної безпеки в приміщеннях» - розповідає начальник Полицької виправної колонії Володимир Каламбет – За результатами проведених практичних відпрацювань встановлено, що рівень боєздатності пожежного підрозділу установи знаходиться на належному рівні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.