У Рівному заради армії себе продає родина військових

У Рівному триває благодійний аукціон "Посиденьки з волонтером". Віднедавна тут з'явилися парні лоти. Так, ті, хто хоче допомогти армії, можуть купити спілкування з сім'єю військових.

" Він - хлопець із Волині, пройшов війну, не демобілізувався, а вирішив продовжити боротьбу за Україну. Вона -18-річна дівчина з українського Донбасу, під час бойових дій допомагала нашим воїнам, втратила рідних, змушена була стати біженкою. Але прибувши до Західної України не стала просити якихось преференцій, а пішла у військкомат. Зараз живе з однією думкою - визволити свій Донбас від окупанта! Пара прекрасна. Кохання перемагає смерть. Дивлячись на них, розумієш що ми непереможні, Любов врятує цей світ і нашу Україну. Під час кави зможете почути багато цікавого!" - написала у "Фейсбуку" волонтер Вікторія Шинкаренко.

Стартова ціна - 100 гривень.
==Умови:==
1) ставки потрібно робити тільки під дописом у головній групі. Не робіть, будь ласка, ставок у коментарях під репостами (ми їх не бачимо та не можемо врахувати);
2) лот закривається через 48 годин з моменту останньої ставки.;
3) покупець перераховує потрібну суму на картку Привата 4731185604344173 (Дюг Юрій Олександрович), Доказом оплати є фото чека з терміналу або скрін із Вашого онлайн-банкінгу в коментах, або підтвердять адміни! Після цього ми даємо вам контакти та ви самостійно домовляєтесь про зустріч. Ваші посиденьки оплачує покупець, тобто Ви, якщо іншого не зазначено в описі лота!;
4) для тих, хто соромиться або просто не хоче афішувати свою персону, чи хоче зробити сюрприз, пропонуємо варіант «анонімна ставка». Ви надсилаєте номер лота та суму в приватні повідомлення адміну, після цього адмін сам коментує фото лота («анонімна ставка … грн.»).
5) лот можна викупити миттєво, заплативши стартову ціну не в грн, а в доларах) За умови, якщо це перша ставка в лоті!
6) кошти збираємо для ініціативи Допомога армії - Рівне для оплати ремінно-поясних систем.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.