На Рівненщині 186 учасників АТО отримали землю

Землевпорядники Рівненщини видали майже 700 дозволів на відведення земельних ділянок учасникам АТО. 186 військовослужбовців вже отримали у власність землю загальною площею 26,37 гектара.

Так, фахівці органів земельних ресурсів та місцевого самоврядування забезпечили відведення 49 ділянок площею сім гектарів під будівництво та обслуговування житлових будинків, 127 ділянок площею 13,74 гектарів – для ведення садівництва і 10 земельних ділянок площею п’ять гектарів – для особистого селянського господарства.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування Рівненщини звернулося 2265 захисників Вітчизни.

Усі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку, повідомили в головному управлінні Держземагентства в Рівненській області. Спеціалісти продовжують працювати над пошуком вільних земельних масивів, що можуть бути передані у власність військовослужбовцям та їх родинам. Загалом на Рівненщині для надання учасникам АТО визначено земельні масиви загальною площею майже 600 гектарів землі.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.