Дворічний лікарняний, чужий диплом - екс-начальник ДАІ Рівненщини судиться за поновлення на посаді

Сьогодні відбулося чергове судове засідання за позовом екс-начальника ДАІ в Рівненській області Миколи Слободенюка до Управління Міністерств внутрішніх справ України  Рівненської  та Львівської області. Пан Микола хоче скасувати наказ УМВС України в Рівненській області про його звільнення через хворобу, ну і, власне, скасувати саме свідоцтво про хворобу, на основі якого його звільнили.

- Ми хочемо, щоб скасували свідоцтво про хворобу Миколи Слободенюка, - зазначає його представник Інна Слободенюк. – Воно не фальшиве. Просто підставою звільнення із органів внутрішніх справ було свідоцтво про хворобу, якого ще не було на момент звільнення.

У судовому засіданні був допитаний в режимі відеоконференції  медичний експерт із Києва Юрій Головченко, який ставить під сумнів хвороби, зазначені у свідоцтві, та бачить лише початкові прояви захворювань. Втім він зазначив, що компетентний лише в одному із трьох захворювань. Про всі інші говорити не може. Окрім того, експерт розповів, що свої висновки робив виключно із документів, які є у матеріалах справи, та припустив, що, можливо, пан Слободенюк є дуже хворий, але щоб це з’ясувати, потрібно чоловіка побачити. З наданих документів він критичних захворювань не побачив. На зауваження начальника сектора юридичного забезпечення УМВС України в Рівненській області Олени Брагіної, про деякі тяжкі хвороби (з етичних міркувань ми їх не називатимемо, - прим. авт.), експерт відповів:

- Можу похвалити Рівненських лікарів, які змогли вилікувати людину.

Колегія суддів, які розглядають справу

Окрім того, як раніше повідомлялося, Микола Слободенюк перебував не лікарняному упродовж двох років, бо хворів і через це не ходив на роботу.  Втім він та його представник намагався уникнути  прямої відповіді на це запитання журналіста.

- Ми намагаємося упродовж чотирьох років отримати від УМВС табель  відвідувань, - каже представник позивача Інна Слободенюк.

Микола Слободенюк теж одразу не відповів та порадив журналісту читати газету, де усе написано. Втім пізніше все ж заявив, що на роботу ходив, а щодо відсутності його на роботі  упродовж двох років сказав, що це неправда.

Юристи УМВС України в Рівненській обалсті

Начальник сектора юридичного забезпечення УМВС України в Рівненській області Олена Брагіна, зокрема, зазначила:

- Висновок експерта свідчить про те, що три зазначені хвороби не підтверджені клініко-лабораторними даними. Зараз у суді, опираючись на медичну документацію, яка міститься у матеріалах справи, показали конкретні клініко-інструментальні дані та клінічні прояви тих хвороб, які експерти ставлять під сумніви. Експерт не міг дати відповідь на запитання, чому він деякі дані не врахував, крім того, експерт визнав те, що він не компетентний давати висновок щодо придатності до військової служби.

З огляду на те, що допитаний експерт не компетентний у інших хворобах, зазначених у свідоцтві, суд ухвалив рішення допитати і інших медиків, які можуть дати відповіді на деякі запитання. Наступне судове засідання відбудеться 14 червня 2015 року. 

Чий диплом?

Екс-начальник ДАІ в Рівненській області Микола Слободенюк попри те, що не просто звільнений із посади, а взагалі з органів внутрішніх справ за станом здоров’я та через порушення дисципліни, хоче знову поновитися на посаді, - розповідає начальник сектора юридичного забезпечення УМВС України в Рівненській області Олена Брагіна.  

Правоохоронці зробили запит ректорові університету внутрішніх справ генералу-майору Черненку В.В. щодо того, кому видавався диплом із зазначеним номером на документі екс-ДАІшника. В університеті повідомили, що такий диплом видали іншій людині і з іншим прізвищем…

Сам Микола Слободенюк під час досудового розслідування був допитаний в якості свідка і дав показання, що у 2005 році він зі своєю дружиною Іриною Слободенюк перебував у місті Київ, оскільки складав вступні іспити у Київській Академії внутрішніх справ. Каже, що справно ходив на лекції і через це навіть не підозрював, що у нього несправжній документ. Дізнавшись про проблеми із дипломом, одразу звернувся до академії, однак йому надали довідку про те, що він закінчив її лише три курси Київської НАВС. Варто зазначити, що використання завідомо підробленого документу є закінченим злочином з моменту, коли документ подано або пред’явлено, не залежно від того, чи вдалося йому досягти посаленої мети.

Під час досудового розслідування було здійснено тимчасовий доступ до документів Управляння кадрового забезпечення УМВС України в Рівненській області, а саме матеріалів поновлення (прийняття знову на посаду) Миколи Слободенюка. Вилучили лише копію диплому та додаток до нього. Оригіналів вказаних документів у матеріалах поновлення не було. Крім того, не виявили супровідних листів на вказані документи. Напевно, скориставшись цим, у суді  Микола Слободенюк вказав, що не надавав в УМВС України в Рівненській області та МВС України  будь-яких оригіналів чи копій  дипломів про юридичну освіту. Відтак, суд визначив, що у діях Слободенюка відсутні об’єктивні та суб’єктивні сторони складу кримінального правопорушення.

Куди зникли документи та як у матеріалах з’явилися копії диплому, на якому є номер та ім’я  особи, питання залишається відкритим. Окрім того, варто нагадати, що сам Микола Слободенюк вказував, що не знав, що закінчив лише три курси академії, і думав, що має справжній диплом.

Коментарі

Із міркувань логіки ,- слідує подати скаргу на незаконне закриття кримінального провадження ! Почитайте постанову !!! Там коротко , описується склад злочину і висновок , що його немає - БРЕД ! Шановні прокурори , ось вам чиста корупція шляхом перевищення повноважень слідчим , або його повна некомпетентність . Шановні "АВТОМАЙДАНІВЦІ , пане Юрій Мордвіннік , подайте скаргу в Обл .прокуратуру на незаконне закриття провадження , що до підробки Слободенюком диплому і використання його для перебування на посаді 4 роки !!! Це люди мають знати ! Дякую і можу допомогти , як юрист у супроводі справи , бо такі люди мають бути осуджені за вчинки . Чекаю запрошення на сайті все , буду коментувати всі статті про Слободенюка . Юрій

В цивилизованных странах, даже при подозрении на подобные факты фигуранта отстраняют мгновенно и разбираются со всеми, кто мог быть замешан в таких аферах.

Купив диплом, отримав звання та посаду, отримував грошове забезпечення від держави, ще й підвишену пенсію за заслуги перед вітчизною отримує, ось це - пруха. Сліпа і глуха феміда ще й на посаді поновить це - жир, тільки де тут -ЗАКОН ? Підроблення документів, незаконне отримування грошовогозабезпечення, що нанесло збитки державі на певну сумму, тут не поновлювати, а садити потрібно, розжалувать до рядового, ще й примусити оплатити збитки за незаконну зарплату, і пенсію перерахувати на мінімальну, оце був-би урок для інших махінаторів.

Хай розбреруться з медслужбою , там Собко зараз знов керує, продає посади , лікарняні і довідки, і саме в той час нинішній керівник Собко керував військово-лікарською комісією, всіх інвалідами робив за немалі гроші, нормальних людей дурнями. Слободенюку помагав хворіти 2 роки, і дальше те саме робить.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.