Влітку в рівнян будуть музичні вихідні

Літо у рівнян обіцяє буде багатим на культурний відпочинок. Та й називатиметься воно тематично - «Рівне. Літо. Музика». Як розповіли сьогодні у мерії, впродовж літа на трьох майданчиках - «Лебединці», алеї за кінопалацом «Україна» та на літній естраді у парку ім. Шевченка - щовихідних  звучатимуть пісні від відомих рівненських виконавців. Серед них гурт «Лісова пісня», співачка Христина Панасюк, лірник Андрій Ляшук, фіналістка проекту «Голос країни. Діти» Катерина Качановська, і це далеко не увесь перелік артистів. Вони кожної суботи та неділі із 16 години до 22 години демонструватимуть свій талант для усіх рівнян та гостей міста.

Організатори кажуть, що вже зараз є попередньо сформовані графіки виступів. А для того, щоб детальніше ознайомити із ними рівнян, залучилися підтримкою місцевого «РадіоТрек», де розповідатимуть про перебіг подій у проекті.

- Радіостанція щоп’ятниці запрошуватиме у гості артистів, які виступатимуть на вихідних на майданчиках проекту. У прямому ефірі вони розповідатимуть про свої ідеї та плани щодо виступів, - розповідає заступник міського голови міста Галина Кульчинська. – Таким чином ми інформуватимемо рівнян про перебіг проекту та розказуватимемо, хто і де виступатиме. Відповідальним за радіосповіщення стане відомий ведучий на «Треці» Олександр Локшук.

У проекта «Рівне. Літо. Музика» є свій логотип. Завдяки наклейкам організатори планують популяризувати його серед рівнян. У стилі логотипу розробили і своєрідний ескіз-вказівник. Він має вигляд квітки, на пелюстках якої розписана програма виступів артистів. Розміщуватимуться квітки-інформатори у горщику з піском біля кожної сцени.

Проект є некомерційним, а благодійним. Міська влада не платитиме зарплату та гонорари за виступи. Однак мерія подбала про комфорт його учасників. Кожен із залучених ансамблів чи артистів сам обирає для себе зручний час та формат виступів.

- Ми не платимо за виступи, але хочемо зробити для наших артистів приємні подарунки. Тому ближче до осені (а проект закінчиться 1 вересня) ми проведемо відкрите голосування серед рівнян за найкращі виступи. Попередньо підготуємо три пам’ятні подарунки, які і вручимо переможцям, - каже міський голова Рівного Володимир Хомко.

До участі у проекті «Рівне. Літо. Музика» запрошують усіх, хто вміє співати, танцювати тощо. Кажуть, це хороша можливість заявити про себе широкому загалу. Головне – заповнити реєстраційні анкети в організаторів. Одним із них є Любов Черкасова, зв’язатися із нею можна за телефоном: (0362) 22-15-39, або із ведучим «РадіоТрек» Олександром Локшуком: (0362) 631-060.

Організатори кажуть, що проект урізноманітнить життя рівнян, адже доки люди слухатимуть виступи артистів, їхні дітки зможуть зайнятися чимось цікавим на майстер-класах. До слова, урізноманітнить життя проекту і "Арт-пікнік" від Слави Фролової, який проходитиме у парку ім. Т. Шевченка впродовж всього липня. На цей період проект «Рівне. Літо. Музика» візьме малесеньку перерву.

Коментарі

Автор статті, трішки не вірно визначив посаду Олександра Локшука)) Шура, програмний директор Радіо Трек.

А що він веде на Радіо Треці і коли був його останній ефір? Можеш сказати? Про Шуру чув колись, але не про Лошука.

IP 46.200.222.137 Якщо ти не знаєш хто такий Шура з Радіо Трек, то тобі пора йти вчити матємашку

відомий ведучий на «Треці» Олександр Локшук.
Хто це взагалі таки?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.