На Рівненщині відбулися антитерористичні навчання

У п'ятницю, 29 травня на об’єкті національної енергетичної системи – ВП «Рівнеська АЕС» відбулися планові командно-штабні навчання регіональної Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Рівненській області. 

Крім співробітників СБУ у навчаннях взяли участь працівники УМВСУ у Рівненській області, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Луцького прикордонного загону, фахівці Департаменту виконання покарань та керівництво органів місцевої влади і управління.

Під час навчань було відпрацьовано заходи щодо своєчасної протидії можливим терористичним загрозам, оцінено стан захищеності і безпеки стратегічного об’єкта енергетики.
Начальник обласного Управління СБУ Валерій Мечкало зазначив, що особливістю цих навчань було проведення одночасно з ними оперативного експерименту, про який учасники навчань попередньо повідомлені не були. Мета - перевірка готовності підрозділів усіх регіональних відомств до швидкого реагування на можливі злочини терористичної спрямованості.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.