Рівненські депутати вчилися у поляків, як правильно оподатковувати видобуток бурштину

В рамках візиту делегації депутатів місцевих рад до Варміно-Мазурського воєводства Польщі відбулась зустріч з державним секретарем Міністерства фінансів Польщі Янушем Чіхонєм. 
Він розповів про оподаткування та формування місцевих бюджетів в результаті місцевої і територіальної реформи. Серед іншого рівненську делегацію зацікавило питання оподаткування видобутку буршниту у Польщі. Однак, як зазначив державний секретар Міністерства фінансів, ніяких особливостей оподдаткування в цій сфері немає.

- Підприємство, яке здійснює видобуток бурштину, отримує дозвіл-ліцензію на видобуток і сплачує такий же податок від прибутку, як і інші підприємства. Немає різниці чи це видобуток бурштину, міді чи срібла. Чи якась інша діяльність - застосовуються однакові податки і принципи. Єдина різниця - встановлюється квота видобутку, більше якої видобувати забооронено. Оскільки поклади бурштину не є безкінечними. - зазначив державний секретар Міністерства фінансів Польщі Януш Чіхоня.

Коментарі

Неуки вчилися в поляків і нічого не навчилися. Миють помпи в день і в ночі, сотні людей, платять ,звісно, за кришу. Ніяких податків чи ЄСВ не платиться. Тільки якась перевірка , телефоном команда- "сидіти тихо", ніхто не миє. Перевірка поїхала, знову до роботи. Мільйони під ногами, а ми кредити у Європі просимо, і ще щоб дешевих хто дав. От у Польщі так можна чи ні? А ми в Європу хочемо. Не бачити нам тої Європи як своїх вух.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.