Кириллова, Хомка і Чугуннікова разом із рівнянами чекають на вишкіл

У Рівному пройде серія дводенних вишкільних таборів "Козак" за напрямком: тактика дій малих підрозділів для молоді від 16 рокві.

Оголошується набір на проходження навчання. перший табір пройде 6-7 червня 2015 року. Крайній термін зголошення – 3 червня.

- Серія дводенних вишкільних таборів «Козак» за напрямком: тактика дій малих підрозділів для молоді від 16 до бабусь та дідусів. 

Кожен робить що може. Ми можемо це і це лише фрагмент нашої програми. 

Навіщо? А ви забули що у нас війна? Завтра кожного можуть покликати прикривати зад інших. Завтра вони можуть прийти сюди. Не вірите? А подивіться кого ви там вибрали? І згадайте розміри сепарських територій напередодні першого Мінська, - повідомила у Фейсбук координатор волонтерської групи "ДАРВікторія Шинкаренко

Нижче вказано програму першого табору. Далі програма буде розширена основами виживання та рукопашного бою розвідників, вогневої, медичної, інженерної підготовки та топографії. Планується проведення тактичних ігор з використанням пейнтбольної та хардбольної зброї.

- Шановні чоловіки, вельмишановні чиновники, ви сприяли організації табору, Віталій Семенович (Чугунніков - голова РОДА, - прим.авт.), Михайло Михайлович (Кириллов - голова облради, - прим.авт.), Володимир Євгенович (Хомко - мер Рівного, - прим.авт.) Ваші заступники, будемо раді бачити Вас серед учасників вишколу, - написала Вікторія Шинкаренко.

Програма занять:

День 1. Робота в лісистій місцевості. 
1. Безшумне пересування, маскування. 
2. Матеріальна частина стрілецької зброї. 
3. Пересування у складі групи. 
4. Дії при вогневому зіткненні. 
День 2. Робота в міських умовах. 
1. Основи пересування у складі підрозділу. 
2. Дії під час вогневого зіткнення у місті. 
3. Основи штурму будівлі. 

Зголоситися та записатися можна за телефоном: 067-370-52-24. Електронна адреса для надсилання контактних даних: spas.rivne@gmail.com 

Умови участі: з собою мати продукти на два дні, гроші на дорогу, спальник, кухонне та гігієнічне приладдя, зручний одяг за погодою, змінна білизна чи одяг, наплічник. 

Бажаючі можуть допомогти фінансово чи матеріально. Для цього дзвонити за вказаним телефоном.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.