Депутати Рівненщини вивчають досвід реформ у Польщі

Депутати місцевих рад Рівненщини, в рамках робочої поїздки до Польщі, зустрілись із бурмістром містечка (гміни) Ольштинек Артуром Врохною.

Головною темою в розмові депутатів місцевих рад Рівненщини з польським чиновником, була адміністративно-територіальна реформа проведена у Польщі і можливість перенесення цього досвіду в Украіну.

прапори Польщі, ЄС та Ольштинека

- Для нас важливий польський досвід. Україна, як країна, яка воює із Росією, мусить не забувати про важливість проведення реформ. Але є різниця з Польщею: те, що поляки робили дев'ять років, ми маємо зробити за дев'ять місяців, - зазначив заступник голови Рівненської облради Степан Павлюк.

Ольштинек - місько-сільська гміна у північній Польщі

Пан бурмістр зазначив, що свого часу в Ольштинеку дуже переймалися досвідом німців, як найближчих партнерів і успішної країни. Було багато перейняти досвіду. Однак цей досвід довелось адаптувати до місцевих реалій і особливостей.

- Я не хочу вас повчати. Поділюсь тим досвідом, який отримав за ті роки, що керую гміною. Сподіваюсь він стане в нагоді при провадженні реформ у вашій країні, - сказав бурмістр Ольштинеку Артур Врохна.

Герб міста Ольштинек

Під час зустрічі учасники обговорили особливості формування місцевого бюджету гміни, відповідальність чиновників та громади за рівень життя на території.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.