Берташ очолить Опоблок на Рівненщині

Сьогодні, 30 травня у Рівному лідери рівненського осередку "Опозиційного блоку" провели таємні збори, куди запрошували лише своїх делегатів.

З власних джерел журналісти порталу "ЧаРівне.інфо" дізналися про збори. Вони були призначені на 12-ту годину в Manhattan City Hall. В присутніх виникли питання до журналіста щодо реєстрації на зборах.

Анатолій Юхименко

Засновник рівненського осередку «Опозиційного блоку» Мирослав Чумак намагався заборонити перебувати журналісту. Утім, екс-губернатор Рівненщини Василь Берташ та його колишній заступник Анатолій Юхименко все ж переконали свого колегу у зворотному.

Мирослав Чумак

Всього на других зборах Регіональної організації політичної партії «Опозиційний блок» в Рівненській області було присутньо 25 учасників.

Василь Берташ

Головуючим зборів одноголосно обрали Василя Берташа. Та й інших кандидатів зрештою не було. Пан Берташ заявив, що хотів відпочити від політики, але обставини, мовляв, змусили:

- Я вже хотів відпочити від політики, зайнятися якоюсь справою. Але в нашій країні нічого не покращилося, - сказав він. – Тому я прийняв рішення, що треба знову йти в політику… Разом з тим, я розумію, що в Рівненській області нам буде працювати важко.

Для головуючого на зборах призначили заступників – Анатолія Юхименка, Оксану Чехомську. Також було обрано делегатів на сьомий з’їзд політичної партії “Опозиційний блок" - це Василь Берташ, Анатолій Юхименко та Шурма Ігор Михайлович (львів’янин, який деякий час попрацював в Харківській адміністрації разом з Михайлом Добкіним).

Окрім цього Василь Берташ заявив, що прихильників «Опозиційного блоку» вербуватимуть через електронну мережу. Не виключено, що партія, яка є наступницею «Партії регіонів», буде делегуватися на місцевих виборах восени.

Коментарі

"Як не має розуму то вже не купиш. От таке безкультурне бидло і паскудить Україну."-і не кажи,саме такі "культурні" , безмозглі палєстінські дегенерати,тіпа васька берташидзе,і зграя їх шісток-шавок,і паскудять Україну...

Одну школу відбудували а 10 школ вкрали.Госпідсрникі сраті.

хай там що не говорять, але одну із шкіл рівненщини, яку будували 10 років, при Берташі добудували за 1,5

Саме цікаве в тому що в Берташа і Юхименка є повага людей і підтримка на будь яких виборах серед населення, а в цих невдовелених критикувальників майдаунів так і буде пусто в голові і житимуть нікими.

Як не має розуму то вже не купиш. От таке безкультурне бидло і паскудить Україну.

чучело з шершавим язиком,якби хачі з жидами не завалили Білого ,то твої б боси і роботодавці до цих пір сиділи по хіспаніях і боялися б сюди своє бридке рило сунути.Сцикуни вони ще ті,а про реванш мріють, бо пам"ятають свій страх,як по 300-700 тис.вічнозелених відслюнявили рік тому за індульгенцію. Відстрілювати потрібно і нинішніх рєхформаторів і їх папєрєдніків-"благодійників".По-іншому-ніяк...

А ви х Юхименком в тісних кругах буваєте? чи на базарі торгуєте, бо тільки там в "тісному кругу" бабок така інформація може ходити.

Стосовно тролів: так вас же жаба душить, бо прості люди пишуть правду про людей, які робили добрі справи, а ви як були "сімками" в мережі так і їми і залишитесь.

Стосовно красти: чому ж ваші керівники (саме ваші, впевнений в цьому) зараз не роблять навіть меншої половини того, що робили вони? Чи на майдані на нозі скакати то не областю керувати?!

О, берташівські тролі повилазили, вихваляють своїх господарів.
Юименко якось сказав після революції в тісному кругу: "кои буе реванш, то буде все жортко швидко, щоб навіть пискнут сволочі не могли". І вони з цим ідуть А садшки-школи-ороги, це лише ширма для розкрадання грошей. Красти ці "сабільні кеівники" уміють дуже доре. Їхнє місце в тюрмі.

При цих порядок був і в людей стабільність.

"- Я вже хотів відпочити від політики, зайнятися якоюсь справою."-Васька від бурштину посунули,то і справи не йдуть,кракаділ не ловіццо,нє растєт какос:))Правда,нинішні пархаті дєрьмократи-рєхформатори,варті папєрєдніків-прффєсаров:))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.