Намісники Януковича повертаються в політику на Рівненщині

Вчора відбулися II збори політичної партії "Опозиційний блок" в Рівненській області, на яких делегати із всіх районів та міст Рівненщини обрали керівників організації.
Головою партії було обрано екс-керівника Рівненської обласної державної адміністрації, Василя Михайловича Берташа; Першим заступником голови партії, став екс-перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Анатолій Олексійович Юхименко.


До числа керівних органів увійшли: Новак Володимир Михайлович та Чехомська Оксана Іванівна, також екс державні управлінці вищої категорії. З числа молодих політиків, делегатами та президією, було рекомендовано центальному апарату партії "Опозиційного блоку" призначити Секретарем організації - Чумака Мирослава Володимировича, який є одним із засновників "Опозиційного блоку" на Рівненщині.

Коментарі

Голосовав за УДАР, потім за Блок шоколадки, а зараз за опозиційний блок, мать його туди, нехай крадуть, кнопок давлять, но йолки палки, подивіться до чого жиди нас ведуть.....

Бандюки знов піднімають голови. Коли вже вони нажеруться. Накрав май хоч совість заспокоїтись і радуватися, що ще на волі так ніж їм нахабам ще знову до корита хочеться. Вважаю, що ця банда одна з найосновніших причин застою в нашій області. Гарна стаття - http://pr-z.com.ua/artem-pshonka-i-kollektoryi-ili-koe-chto-o-somalijski....
Як би Оля не вигораджувала "діяння" татуся, всерівно злодій він і в Африці злодій, а "вор должен сидеть в тюрме" !!!

Ти мовчав би урод - сам облизав шоколадну жидовську жопу. Чи чого ще не здох в ато патріот єбаний? Піздіть - не мішки ворочать

ВИ СУКИ майдануті до війни призвели - не буде вам спокою ні на землі ні в пеклі

Слава Богу. Ьоже вже закінчиться низка перемог ойропейського життя і повернемся до рабства - долар по 8, відсутність війни і нормальні зарплати та комунальні тарифи

Ви так складно для цих горе патріотів екстремістів не говоріть, скажіть краще так: за опозиційний блок проголосувало 1 500 000 млн. громадян України із 19 000 000 мільнів які прийшли на дільниці.

Опозиціонери контролюють близько 160 депутатів верховної ради із 430, в тому числі ляшка, частину порошенкових і позафракційних.

Стосовно області, на рівненщині за безіменний опо. блок в 2014 році на виборах в верховну раду проголосувало 10 000 наших краян. Станом на зараз з приходом видних політиків в цю команду, які підтягнули серйозний "молодняк" які знають як робити погоду на вибораз за них проголосує 70 000 рівненчан і вони матимуть серйозний контроль обласної ради і районних рад.

Так, що політичний труп це твої роботодавці, які дають тобі по 10 грн. за 1 поганий коментар.

Опозиційний блок має 3 по кількості фракцію у ВР, ЗА всіма які є на даний час соціологіями опозиціонери матимуть як мінімум абсолютну більшість у радах в 7 областях на майбутніх місцевих виборах, мають 15.7 процентів у ВР. Без приходу Берташа без нікого, за 1 місяць після формування партії ОБ на виборах до ВР 2014 набрав 9% в тому числі 2% у нас в області. Із приходом Берташа і Юхименка у них в регіоні буде 10% до обл ради як мінімум, так що колядуй збоку невдахо)

Юра Д. не ховайся за цими хвацькими ніками :-) на ці вибори регіонали візьмуть тебе в штаб, але вчись писати без помилок. А то сміються з тебе в як ти кажеш узких кругах, навіть твої льошикі з тебе ржуть.

Вже якщо дітей почали приплітати то геть справи в екстремістів хреноваті) повні деграданти ідіть махніть правой ручкой нище пупа, але певно у вас там точно політ. Труп)))

Точно розкусив вознюкових смердюків) ідіть до юрчика в ширіньку він вам видасть по порції))))

На рахунок політ трупів, ти б тут не смердів, а би васька таким рахував чи толіка, ти ж сциш кипятком що вони вийшли і будуть патрошить вас опущених во всі щелі. пардон народ за вирази, але з петухами тільки такою мовою можна говорили.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.