На Дубенщині 25 громад хочуть об'єднати в одну

Представники обласної влади та робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад на території Рівненської області прибули до Дубенського району, щоб відповісти на запитання представників громад. У зустрічі з сільськими і селищним головами Дубенського району взяли участь народний депутат України Олександр Дехтярчук, керівник апарату Рівненської ОДА Олександр Корнійчук, директор Рівненського Офісу реформ Руслан Сивий, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, заступник голови районної ради Олександр Козак, заступник Дубенського міського голови Руслан Мосійчук.

Олександр Корнійчук окреслив перспективи, які відкриваються після об'єднання. А саме: у громадах залишатиметься 60% податку з доходів фізичних осіб, 5% акцизного збору, 25% екологічного податку. Але найголовніше - земля. Територіальна громада зможе на своїй сесії встановлювати розмір орендної плати.

Голова Дубенської районної державної адміністрації Юрій Парфенюк зазначив, що Дубенщина усвідомлює відповідальність за рішення, яке ухвалюватиметься. «Маємо акумулювати кошти, зберегти громаду, зробивши її спроможною. Якщо об'єднання відбудеться, то за підсумками нашого обопільного рішення з головами рад, це буде одна Дубенська громада». Він також підкреслив, що проект об'єднання, поданий громадою, зважений і фінансово прорахований. Після об'єднання Дубенщини в одну громаду кількість населення буде 83 тис. осіб, а доходи до бюджету становитимуть понад 200 млн. гривень.

Заступник Дубенського міського голови Руслан Мосійчук повідомив присутніх, що міський голова Дубна не заперечує проти об'єднання Дубенського регіону в одну спроможну громаду з центром в м.Дубно.

Заслухавши пропозиції до перспективного плану добровільного об'єднання громад більшістю голосів присутні на засіданні підтримали утворення однієї Дубенської громади з центром в м. Дубно.

Ключові слова: 

Коментарі

Впереди не выборы... битва жирных котов!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.