У Рівному ще не знають, як рятувати пошкоджений барельєф "Небесна сотня"

Влада та автори барельєфу «Небесна сотня» поки що не знають, як саме відновлюватимуть пошкоджений малюнок.  Цього разу руйнації зазнало унікальне зображення, розташоване на стіні будинку. Прямо посеред барельєфу героїв Небесної сотні невідомі пробили… вікно.

 

Кажуть, що раніше це місце прикривала спеціальна сітка з нанесеним малюнком. Але тепер вона невідомо куди зникла. 

Журналісти "ВСЕ" звернулись за коментарем до заступника міського голови Галини Кульчинської.

На запитання, чи знає Галина Григорівна про сітку, яка зникла з барельєфу «Небесної сотні», і чи місто відремонтує пам'ятник, керманич відповіла:

- Міських грошей у барельєфі «Небесної сотні» немає. Автор ідеї – Олексій Огонь, він же і виконавець. Це зроблено за людські гроші та за кошти громадських організацій. Єдинне що зробила міська влада – погодили місце для стели та познімали афіші. Якщо є така проблема, хоча знята сітка, на мою думку, не є великою проблемою, то є Олексій Огонь, з ним можна зв’язатися і вирішити всі питання, - каже заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська. – Однак зараз є плани взагалі переробити барельєф. Оскільки тиждень тому ми зареєстрували заяву родичів загиблих «Небесної сотні» із проханням замінити шаржеві малюнки на силуети із фотографіями загиблих, зокрема, це фото Олександра Храпаченка, Георгія Арутюняна та Валерія Опанасюка. Міська влада погодилася а такі зміни, вже сконтактували із Олексієм Огнем і є перші кроки у здійсненні цього задуму. Заміну профінансують із міського бюджету.

 — Я зараз біля цього будинку,  — розповів у телефонній розмові «РВ» художник-дизайнер барельєфу Олексій Огонь. — Чи це вандалізм? Сказати не можу, бо невідомо, хто вставив це вікно. В будинку живуть люди, але це не вони. Одне можу сказати напевно — барельєф дуже швидко відновимо.

Нагадаємо, що над створенням барельєфу трудились більше півроку. За його основу художник-дизайнер Олексій Огонь взяв легендарну картину Юрія Журавля. Вартувала художня композиція - 74 тисячі 700 гривень. Усі кошти надали спонсори та благодійники. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.