У Рівному пройде електромобільний марафон

Цього тижня Рівне прийматиме міжнародний електромобільний марафон «Київ – Монте Карло 2015». 4 червня на Майдані Незалежності відбудеться фініш етапу Буча – Рівне та старт етапу Рівне – Львів.

Усі бажаючі, що мають електромобіль чи транспортний засіб з альтернативним джерелом енергії, мають можливість взяти участь в етапі Рівне-Львів (можуть брати участь автомобілі  на «гібридній» тязі).

Детальна інформація - на сайті http://electricmarathon.com або у управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Довідково: 3 червня Україна зробить ще один крок до енергетичної незалежності. Вперше в історії відомий електромобільний марафон буде стартувати з Києва.

Ралі триватиме з 3 по 10 червня. Урочистий старт пройде в Києві, після чого учасники марафону відвідають Бучу, Рівне та Львів. Загальна дистанція маршруту становить 2800 км. На своєму шляху електромобілі побувають у 17 містах і 10 країнах Європи. Церемонію нагородження проведе Його Світлість Принц Монако Альбср II біля свого палацу в Монте-Карло.

Електромобільне ралі проводиться під патронатом Принца Альбера II та мерів приймаючих міст вже четвертий рік поспіль. Цей незвичайний марафон має унікальний формат - переможця визначає не швидкість, а точність часу прибуття до фінішу, адже учасники будуть рухатися по звичайних дорогах Європи та мають дотримуватися правил дорожнього руху.

Основною метою цього заходу є привернення уваги жителів планети до проблем захисту довкілля га зниження викидів вихлопних газів шляхом переходу на екологічно чистий вид транспорту.

Участь у ралі може взяти кожен бажаючий. Головна умова - наявність електричного транспортного засобу. Володарі гібридних автомобілів також не залишаться без уваги, для них буде організовано спеціальний конкурс.

Команди з України, Естонії та Чехії вже зареєструвалися для участі на всій дистанції європейського ралі на електромобілях . Окрім того, 10 команд висловили своє бажання приєднатися на окремих дистанціях маршруту електромобільного марафону.

Директор Electric Marathon, Почесний Консул Монако в Естонії Юрій Гамм сподівається, що марафон дасть початок нової електромобільної ери і створенню екологічно чистого мобільного співтовариства в Україні. Зареєструватися на марафон можна на сайті http://electricmarathon.com.

Головні організатори електромобільного ралі:

- Директор Electric Marathon, Почесний Консул Монако в Естонії, двократний олімпійський призер з метання молоту Юрій Тамм;

- Фонд Його Світлості Принца Монако Альбера II;

- НГО Electric Marathon International.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.