На Рівненщині Автодор встановив фейкові дорожні стовпчики

Обурені рівняни розмістили у соцмережах фото дерев'яних стовпчиків, замаскованих під пластикові, та зі звичайною фарбою замість світловідбиваючої плівки. Їх встановлюють для того, щоб водіям було легше зорієнтуватись на дорозі, особливо вночі. Проте від таких стовпчиків користі мало, адже якщо вдень їх видно та навіть можна сприйняти за справжні, то вночі користі немає взагалі.

Всі пам'ятаємо байку про фарбування трави? Ну "свіжа" історія. 

Нещодавно приводили в порядок дорогу. 
(50.566476, 26.258648)
(участок Квасилів - виїзд на Київ-Чоп)

Шик, блиск, Європа, блін. Кльово. (Думаю)
Обабіч дороги поставили стовпчики. Ну ті які білі такі, гарні. Ну і на них світловідбиваюча стрічка з обох сторін. З одної біла, з іншої червона. Для того, щоб водій вночі добре бачив межі дороги. Ну я думаю, ок, ура, пакращення. 
Через декілька раз я помітив що стовпчики дерев'яні. 
Ну нічого, (думаю, ок, грошей не виділили, в країні жопа), і на тому дякую.

Їду я тут вчора ввечері. 
СУТІНІЛО.

УВАГА! ТА-да-ДАМ! ті полоски
ну що мають бути із світловідбиваючої стрічки тупо намальовані звичайною фарбою. Білою і червоною. Навіть трішки не світловібиваючою. 
Сьогодні  назумисне зупинився заради того, щоб сфотографувати. Зблизька це взагалі МЄРЗОСТЬ.

Коли так само темно то так само ніхєра не видно. Риторичні питання: "нахера воно ващє потрібно було?!!" 
хто поставив біля своєї халупи оригінал?
Га я питаю?!! 

А, В облавтодорі начальник ваєеньій совіцької закалки, да? йдеться у повідомленні.

Як зазначає автор світлин, проблема не в тому, що стовпчики дерев'яні, а в тому, що замість  світловідбиваючої плівки на них нанесена звичайна фарба, яка абсолютно неефективна вночі.

Ситуацію прокоментував заступник начальника з експлуатації Служби автомобільних доріг у Рівненській області Микола Козачок:

- Ми працювали там над укріпленням мосту, а ці ствопчики -  наша ініціатива.  Встановлювати їх за нормами ДСТУ дозволяється на дорогах третьої та четвертої категорії. Дана дорога належить до четвертої категорії, тому порушень там немає. Світловідбиваючу стрічку ми наклеїмо вже до кінця цього тижня.

P.S.: після телефонного дзвінка журналіста сайту "ВСЕ", працівники Автодору таки наклеїли на стовпчики відбивачі світла. 

Ключові слова: 

Коментарі

Мова не про помилки йде, молодий "мовознавцю", справо в тому, що внаслідок підтоплення
поступово втрачають житло мешканці 3-х квасилівських вулиць.Це питання рано чи пізно постане. Вже дійшло до того , що вода топить підвали приватного сектору, чого не було десятки років, а уявіть собі сидиш в машині на вул. Вишневій, їде потяг і машина шатається просто на вулиці !!! Інженерно-геологічні дослідження показують , що горизонт грунтових вод залягає на глибині 1 м., і це ми живемо у найвищій точці.А що вже говорити про тих, хто живе
скраю...

Роблять фейковий марафет.Не про це мова йшла на 5 канали. Рівень води на лугу високий, топить не тільки городи і підвали будинків Квасилова.Керівники селища і району , як правило випускники Водної академії невже не розуміють про що мова іде. Колись тут корів пасли , грали у футбол. Навіть циганський табір часто розміщався. Можете уявити райське місце при вїзді в Квасилів. Не дивлячись на те , що рівчак , який зараз підтоплює, був єдиною стічною канавою працюючого тоді пивзаводу. А зараз що.Навіть очерет не хоче рости.

Ніби то, правильно все, але дуже багато граматичних помилок

Два питання:
1.Скільки бюджетних грошей списали?
2.Якби не "засвітились",чи наклеїли б світловідбивну плівку?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.