На рівнян очікує багатий на події липень

З 4 по 26 липня в парку ім. Тараса Шевченкав відбудеться перший сезон масштабного соціально-культурного проекту АРТ-ПІКНІК у Рівному. Офіційне відкриття заплановане на 4 липня на 19 годину.

За словами організаторів, впродовж місяця у жителів міста буде можливість провести час всією родиною в новому форматі міського дозвілля, де відпочинок, спорт, культура та мистецтво поєднуються. Організатори готують програму, насичену культурними, освітніми, спортивними та розважальними подіями. Основними учасниками будуть майстри, вчителі, артисти, спортсмени, художники Рівненського регіону. 

В проекті представлять 16 напрямів: кіно, музика, мистецтво, спорт (розум і тіло), театр, міжнародні тижні, діти, вулична бібліотека, фестивалі та ярмарки, зустрічі з цікавими людьми, золотий вік, добра справа, екологія, загальноосвітня тематика, 
кулінарія, hand made. А також планують регулярні перегляди фільмів, вуличну бібліотеку, майстер класи, концерти, дитячий майданчик, гамаки зони відпочинку будуть наповнювати не тільки вихідні, а й будні дні.

Нагадаємо, АРТ-ПІКНІК у Рівному – це формат, розроблений для жителів міста на основі проекту АРТ-ПІКНІК Слави Фролової, який з'явився у Києві 2 роки тому завдяки Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.