Сарненські хлопчаки стали першими чемпіонами України з дворового футболу

Команда «Маяк» з Сарн гідного «засвітила» дитячий футбол Рівненщини на всеукраїнському рівні. Під керівництвом тренера Анатолія Лєсника вона стала першим чемпіоном України з футболу серед дворових команд у віковій групі дітей 13-14 років.

Всеукраїнський фінал чемпіонату відбувся 29-30 травня2015 року у Києві, куди з`їхались переможці усіх обласних змагань. У перший ігровий день команди змагалися у груповому етапі. Сарненчани одного по одному обіграли, переважно з розгромними рахунками, усіх своїх суперників і перемогли в групі, не пропустивши жодного голу: Запорізька область 1:0, Волинська область 11:0, м. Київ (Дарницький р-н.) 5:0, Хмельницька область 7:0.

Наступного дня, у півфіналі команда з Рівненщини обіграла своїх ровесників з Львівської області - 2:1, а у фіналі здолала представників Івано-Франківська - 1:0.

Отож, хлопці з Сарн, пропустиши за весь фінал турніру лише один гол, впевнено вибороли звання першого чемпіона України з дворового футболу!

Щиро вітаємо юних сарненчан з цією перемогою. Сподіваємося, що вона стане хорошою традицією футбольного життя Рівненщини. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, удосконалювати свою футбольну майстерність для здобуття перемог на змаганнях усіх рівнів.

Назвемо переможців поіменно: Григорій Комар, Владислав Котиско, Вадим Рудика, Олександр Царук, Олександр Чернов, Сергій Аврамишин, Олександр Бортнік. До перемоги хлопців привів тренер Анатолій Лєсник.

У категорії 15-16 років, де представники Рівненщини участі не брали, найсильнішими дворовими футболістами України стали юнаки з Одеської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.