У Рівному перебрали 120 футболістів аби сформувати команду

У рівненському футбольному клубі "Верес" завершують процес відбору потенційних новачків до команди. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ".

У середу, 3 червня, відбудеться останній день проведення переглядів потенційних «вересівців». Як зазначають у клубі, два тижні відбору минули не дарма.

- Всього на перегляді у клубі побували 120 гравців, - розповідає виконавчий директор ФК «Верес» (Рівне) Євген Донцов. – Вчора було відібрано 4-х гравців, а загалом за весь період відібрали 29 гравців. 

За словами Євгена Донцова, останнім етапом відбору стане міні-турнір, в якому зіграють відібрані до клубу гравці, яких розділять на 3-4 команди. За діями гравців спостерігатиме тренери Микола Філін, Олег Кучер та тренер і президент футбольного клубу "Верес" Володимир Чирков. Вони й відберуть серед учасників 25-30 гравців до складу команди "Верес".

Міні-турнір відбудеться 5-6 червня на стадіоні "Авангард". Попередньо гравці проведуть розминку на запасному полі "Авангарду".

Орієнтовний початок тренування - 11.00, початок гри - 13.00. Точний час початку міні-турніру в ФК "Верес" пообіцяли повідомити згодом.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.