На Рівненщині онкохворий хлопчик, яким опікується бабуся, потребує допомоги

Рівненські волонтери просять допомогти Іллі Бачинському, пацієнту відділення онкогематології обласної дитячої лікарні. Хлопчик проходить курс хіміотерапії. Аби забезпечити його ліками, волонтери взяли їх в аптеці у борг.

"Наш добрий сонячний Ілля Бачинський в суботу заступив на п'ятий блок хімії. Хлопчику прокапали препарат "Мабтера" перед хімією і зараз капають "Холоксан". Всього Іллі призначено шість таких блоків, - написала у "Фейсбуку" волонтер Мар'яна Рева. - Це дивовижна дитина, він добрий, світлий і щирий. Сонячний! Хлопчик завжди зустрічає волонтерів з посмішкою, листується з нами в соцмережах, розповідає про свої турботи і радості, намагається відповісти на листи своєму таємному другові за перепискою. Лікування йде повільно, на його початку хлопчик кілька разів був у реанімації через проблеми з нирками, а зараз у Іллі часто виникають проблеми з високим тиском і стоматит. Проте він рухається вперед до одужання.
Величезне спасибі київському волонтеру Марині Лободіній, яка кілька тижнів займалася документами на перерозподіл препарату "Мабтера" для Іллі з Охматдиту. Така паперова робота займає багато часу, кожен документ потрібно провести по кабінетах чиновників і наполегливо попросити, щоб на кожному етапі не було затримок. Але результат того вартий - 6 флаконів дороговартісної "Мабтери" надійшло в наше відділення! Спасибі!
На сьогоднішні хлопчикові знову потрібна фінансова допомога. Ми взяли в борг медпрепарати в аптеці, найпростіші ліки - глюкоза, фізрозчин і гепатопротектор, - а сума боргу вже сягнула 2163,57 грн.:
Глюкоза 5% 400мл - 45фл.
Натрію гідрокарбонат 4% 100 мл - 33фл.
Натрію хлорид 0,9% 400мл - 45 фл.
Ессенціале 250мг амп. №5 - 1упак.
Також ми взяли в борг у батьків іншого хлопчика "Холоксан" 1г 2 фл. Цей препарат потрібно повернути найближчим часом. Ціна двох флаконів - 2332 грн. Разом нам потрібно терміново зібрати 4496 гривень.
Будь ласка, допоможіть Іллі!
Нагадаю, що ситуація в сім'ї у хлопчика дуже складна. Тата в Іллі немає, мама не може працювати і позбавлена батьківських прав через важку хворобу. Тим не менше, мама Ірина завжди підтримує сина і знаходиться поруч із ним у лікарні. Опікуном Іллі є бабуся, яка через проблеми з ногами не може залишити квартиру.

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Бачинського Іллі

БФ "Скарбниця Надії"
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ "Приватбанк"
МФО 333391
Призначення платежу - добровільна пожертва Бачинському Іллі".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.