У Рівному покажуть сучасне енергоощадне обладнання

Понад тридцять іноземних та українських компаній представлять своє енергоефективне обладнання на міжнародній виставці-продажу «С.Е.Т. – 2015: Сучасність. Енергозбереження. Технології». Вона відбудеться 5 та 6 червня в Рівненській облдержадміністрації.

За словами організаторів, учасники заходу зможуть оглянути енергоощадне устаткування, що вироблене у Канаді, Польщі, Литві, Румунії, Австрії та Великобританії. Також свою продукцію представлять столичні  й місцеві підприємства.

Зокрема, на виставці «С.Е.Т. – 2015» експонуватиметься енергоефективне та теплогенеруюче обладнання, новітні інсталяційні системи. А це - котли, теплові насоси та лічильники, автоматизовані системи регулювання тепла. Також можна буде оглянути альтернативні види палива місцевого виробництва. А ще – ознайомитися із сучасним водопостачальним обладнанням.

Разом з тим, під час заходу заплановане відкриття представництвом німецької компанії «Грундфос Україна» сервісного центру із обслуговування обладнання, що експлуатується на водоканалізаційних підприємствах області.

«С.Е.Т. - 2015» передбачає собою функціонування не тільки презентаційної, а ще й комунікативної платформи для влади, бізнесу, громади, науки й виробництва, тобто усіх тих, хто цікавиться впровадженням енергоощадних технологій на Рівненщині», - зазначив радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. - Тож під час виставки можна відвідати семінари, презентації та майстер-класи з енергоефективності».

Нагадаємо, що урочисте відкриття виставки відбудеться 5 червня на 1 поверсі адмінприміщення Рівненської обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2). Початок о 9.30.

Про це повідомили з прес-служби РОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.