У Дубенській виховній колонії пролунав останній дзвоник

Вчора для одинадцятикласників загальноосвітнього навчального закладу Дубенської виховної колонії управління ДПтС України в Рівненській області пролунав останній шкільний дзвоник. Урочиста лінійка відбулася на шкільному подвір’ї. Зібралися вчителі, адміністрація установи, гості, учні школи, випускники з стрічками і написом «Випускник».

Як зазначає прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області, кожного року випускники з нетерпінням чекають цього свята. Для більшості вихованців навчання – один з важливих етапів у їхньому житті.

Під звуки Гімну України для учнів розпочалися урочистості. На шкільне свято завітали гості: заступник начальника управління ДПтС України в Рівненській області Юрій Омельчук, начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління Олександр Кузик, заступник начальника відділу освіти Дубенської міської ради Іван Лішанов, настоятель Свято–Георгіївського храму митрофорний протоієрей о.Євгеній.

Напутні слова для юнаків, що покидають школу звучали з уст педагогів, які допомагали їм опановувати ази наук, навчали їх любити свою країну, свій край. А випускники щирою вдячністю засвідчили шану вчителям, які вели їх сходинками науки до вершини  знань.

Найуспішніші учні мають надію і на подальше дистанційне навчання у вищих навчальних закладах, що є хорошим прикладом для інших учнів школи та стимулом до успішного навчання.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.