Життя рівнянина рятують львівські медики

Жителю Рівненщини Дмитру Вавринюку, у якого виявили лейкемію, потрібна допомога. Наразі він проходить курс хіміотерапії в лікарні у Львові. Дмитру необхідна донорська кров. Опісля ремісії він потребуватиме пересадки кісткового мозку. В Україні це коштує 100 тисяч гривень, у Білорусі - 16 тис. у.о., в Європі варієються від країни.

"Для багатьох із нас Дмитро – близький друг, товариш, громадський активіст. Він народився у місті Дубно Рівненської області. У 2008 році закінчив музичну школу за класом фортепіано з відзнакою. У 2014 році закінчив навчання у ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю інформаційні технології проектування. З липня 2014 року працював адміністратором у інтернет-кафе «Чорна медея». З квітня 2015 року працював менеджером з продажу в компанії UEX. У Львові знаний як громадський активіст «Феміністичної майстерні», екологічно свідомий громадянин. Дмитро намагався добитися глибоких змін соціальних норм у суспільстві і протидіяти різним формам дискримінації та насилля.Дмитро – напівсирота. Батько помер у березні 2013 року від крововиливу у мозок. Мама – інвалід ІІ групи.

25 квітня 2015 року Дмитру діагностували гостру лімфобластну лейкемію, - написала у "Фейсбуку" Алла Гето. -  Наразі Діма проходить курс хіміотерапії у гематологічному відділені №5 міської комунальної лікарні м. Львова. 
Однак лейкемія – це не вирок, а виклик. Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо допомогти Дмитру подолати хворобу і повернутися здоровим у сім’ю і до друзів".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.