Звільнили начальника управління державної виконавчої служби Рівненщини

Сьогодні надійшов наказ Міністерства юстиції України про звільнення начальника управління державної виконавчої служби у Рівненській області Марії Лук’янової.

Це вже не перша спроба звільнити пані Лук’янову. Минулого року міністерство видавало наказ про звільнення, проте Марія Лук’янова його оскаржила. Ще минулого тижня вона виходила на роботу, попри те, що призначили нового керівника обласної виконавчої служби.

Пані Лук’янова заявляла, що оскаржуватиме рішення про звільнення у суді. Як пише "РВ", відтепер очолює обласну виконавчу службу Ірина Кайданович, яка досі працювала начальницею виконавчої служби у Рівненському районі.

Коментарі

шило-на мило,бо то-гєвалюція гідності:)))

А я і багато знаю і вказаних Вами фактів не чула і підтвердження вони не мають!!!

Розумна жінка???!!!!! Спитайте будь-кого із працівників у радіусі вулиць Соборна, Коперніка, П. Могили, і більшість із них скаже, що це хабарниця і остання проб..дь.

Кайданович, розумна жінка, вона заслуговує на займану посаду... А стосовно попередніх коментарів - це заздрість, не більше. Всім ніколи невгодиш. Тому не потрібно обливати людину брудом, не знаючи її.

Кайданович .І призначив міністр за результатом конкурсу та іспитів .Начальник Головного управління юстиції в області Смачило. І. до призначення Кайданович не має ніякого відношення.

Кайдановичка начальник??? Не смішіть!!! Вона ж алкоголічка

Такого фахівця за 10 років юридичного стажу, як кайданович, ще не зустрічала. Курить як паровоз, бухає як кінь, кричить на відвідувачів, у присутності сторонніх осіб криє матом своїх підлеглих. Ніколи не забуду, як прийшла писати скаргу на бездіяльність у виконавчому провадженнні по стягненню заборгованості з одного з агропідприємств, а у неї в кабінеті стоїть мішок огірків..... Перше кадрове призначення начальника Головного управління юстиції вкрай розчарувало і вбило надію на будь-які зміни.....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.