Туристи знають Рівненщину завдяку "тунелю кохання", тараканівському форту, Пересопниці та Дубенському замку

Рівненщина стала учасницею І Всеукраїнського туристичного фестивалю «У гості до українців», що відбувся 30-31 травня у столиці. Управління культури і туризму ОДА та рівненські майстри презентували увазі гостей туристичний потенціал нашого краю з найвизначнішими його об’єктами та атракціями.

«Найзапитуванішим напрямком став маршрут, що включає відвідування Тунелю кохання, Пересопниці, Дубенського замку та Тараканівського форту», - розповіла заступник начальника управління культури і туризму ОДА Ярослава Гаврилова. - Особливий інтерес також викликала інформація про можливість велоподорожей територією Рівненщини та інфраструктуру сільського туризму». 

Чільне місце в обласній експозиції організатори фестивалю відвели для етнографічної презентації, яка знайомила відвідувачів із уміннями, ремеслами та традиціями Рівненщини.Умільці провели для гостей свята майстер-класи з писанкарства, лозоплетіння, виготовлення ляльки-мотанки та виробів з природних матеріалів.

Саме за багатогранність експозиції Рівненщина отримала визнання гостей та учасників фестивалю у категорії  «Найбагатша на вироби локація».

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облдержадміністрації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.