У Рівненській області переселенцям виплатили близько 10 мільйонів гривень

Понад півтори тисячі родин переселенців на Рівненщині отримали більше десяти мільйонів гривень щомісячної адресної допомоги. Лише з початку року їм виплатили понад сім мільйонів. Ці кошти переселені родини використовують на проживання та оплату житлово-комунальних послуг.

За словами працівників органів соцзахисту, ці виплати продовжено ще на півроку. Тож внутрішньо переміщені особи мають право повторно звернутися, аби отримати цю допомогу. В першу чергу це стосується пенсіонерів, непрацездатних осіб, сімей з дітьми, інвалідів.

Наразі за призначенням цієї допомоги до органів соцзахисту надійшло 2371 звернення. До цього числа входять і ті заяви переселених сімей, що просять цієї допомоги вже вдруге.

На сьогодні органи праці та соціального захисту населення Рівненщини облікували 3317 внутрішньо переміщених осіб (1844 родини). Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, непрацездатним переселенцям соціальна допомога виплачується у розмірі 884 гривні, працездатним – 442 гривні, а інвалідам сплачують 949 гривень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.