На Рівненщині "Правий сектор" знищив чергового "тирана". ФОТО

Вчора, в селі Катеринівка Сарненського району активісти "Правого сектору" та бійці 10-го ЗБАТ ДУК ПС разом з частиною громади села знесли памятник Дзерджинському.

"Залізному Феліксу" закинули на шию зашморг, били бетонні ноги кувалдою, металеві опори підрізали автогеном. Через дві години пам'ятник піддався сильному натиску патріотів і впав. За словамипрес-служби "Правого Сектора" наРывненщины, згодомі його вивезли на бульдозері.

Всі маніпуляції з поваленням та прибиранням території від бетонних "останків" кривавого Фелікса супроводжувались жвавими дискусіями між кількома жіночками та у супроводі групи зівак. Дехто не розумів навіщо руйнують "цього дядька" і говорив, що "нехай там діти граються". Жіночок також турбувало чи приберуть територію.

Радянський режим залишив свій слід чи не в кожному великому селі України і перед активістами наразі постала серйозне завдання - прослідкувати за виконанням закону, або допомогти в цьому. Що, зокрема, і сталося в селі Катеринівка сьогодні. Це прокоментував лідер «Правого сектору» на Рівненщині Роман Коваль:

- Через упадок патріотизму, духовності і моралі на Сході України сьогодні ми маємо те, що там відбувається. Тому ми ні в якому разі недопустимо щоб на Західній Україні були пам’ятники тоталітарному режиму. Вони будуть всі знесені. Ми звертаємось до всіх голів сіл та селищних рад, і закликаємо виконати закон про декомунізацію. На все про все даємо 5 днів, - наголосив він.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.