На "Рівнеазот" розповіли, як живе підприємство після його зупинки

Вчора на сайті «Рівнеазоту» оприлюднили «ЗАЯВУ GROUP DF ПРО ЗУПИНЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ OSTCHEM». У ній, зокрема, йдеться про те, що «у зв’язку з системним і безпрецедентним тиском на бізнес Ostchem, хімічний холдинг Групи з боку депутатів «Народного фронту» та їх представників у владі Group DF оголошує про зупинку підприємств Ostchem – Черкаського ПАТ «Азот» та ПАТ «Рівнеазот»

Навмисна фабрикація низки кримінальних справ проти посадових осіб підприємств Ostchem і проти самих заводів, а також абсолютно незаконний арешт у заводів основної сировини – газу, позбавили ці підприємства можливості працювати. У зв’язку з цим, Черкаський «Азот» і «Рівнеазот» зупинені. Безперервні цинічні нападки зацікавлених представників «Народного фронту», які обіймають керівні посади в органах влади, по суті спрямовані на знищення бізнесу і робочих місць і завдають шкоди цілим галузям української економіки.

Останні заяви міністра МВС щодо власника Group DF про розслідування МВС України сфабрикованої справи проти керівництва Ostchem ми розцінюємо як переслідування за політичними мотивами і чергову спробу тиску на бізнес і правосуддя».

У прес-службі «Рівнеазоту» вичерпних коментарів не надають. Так, кореспондент Людмила Мошняга звернулася із запитанням чи справді виробництво зупинено, а чи це тільки заява. «Зупинено», – відповів нам керівник прес-служби Олександр Ярмушко. «А людей відправили у відпустки?». «Ні, люди ходять на роботу». «Наскільки правдиві чутки про майбутнє вивільнення працівників «Рівнеазоту», – ще запитали ми. «Без коментарів», – відповіли у "Рівнеазот"..

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.