Самопроголошені судді Рівного?

Сьогодні, 3 червня у Рівненському міському суді Дмитро Павличенко, який колись потерпів від кривосуддя, разом із іншими активістами заявили колегії суддів - О. Тимощуку, С. Наумову та В. Кухарець, - що вони не мають права судити людей іменем України, бо працюють у приватній структурі. За словами Дмитра Павличенка,  у нього є відповідний документ, який свідчить, що Рівненський міський суд, прокуратура, міліція оформлені як приватна, а не державна структура. Втім сам документ ми не бачили.

Прямісінько під час судового засідання Дмитро Павличенко викликав слідчо-оперативну групу і написав заяву про те, що судді самі собі присвоїли повноваження здійснювати суд.

Суддя В. Кухарець обурився виступу Дмитра Павличенка, мовляв слова йому ніхто не надавав, і хто  він взагалі такий.  У відповідь активіст заявив, що це самопроголошений суд, відтак, не потребує нічийого дозволу. Варто звернути увагу, що на відео видно, як суддя звертається до присутніх у судовій залі на «ти» і, порушуючи закон, забороняє здійснювати у судовому залі відеозйомку. Нагадаємо, місяць тому до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" були внесені зміни. І якщо раніше кожен присутній на відкритому судовому засіданні мав право здійснювати аудіофіксацію, то тепер без окремої ухвали суду можна здійснювати фото- та відеозйомку. Зокрема, у ст. 11 п.3  зазначено: "Учасники судового процесу, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, установлених законом".

Заяву щодо, на думку Дмитра Павличенка, самопроголошеного суду  направлять в УМВС України в Рівненській області та Генеральну прокуратуру України.  

 

Коментарі

Cлідчий суддя Рівненського міського суду Рівненської області Наумов С.В. та Ковальов І.М. постановлюють завідомо неправомірні Ухвали суду http://www.moyray.com/873.html , чинять службовий підлог, замішані в корупції, кришують злочинну діяльність голови дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області Курганської О.В. та голови КДКА Рівненської області Сурікової С.І.

Степанюк С.А. хватить гнать!!!, весна пройшла!, їдь в Остріг лікуйся!!!)))

ЧЕСНІ Все-ЖУРНАЛІСТИ — ВИ ДЕ, ЧОГО ВИ про суддю ДЕНИСЮКА нічого не публікуєте !!! Це ж він незаконно повертав позови вказуючи що у нього на особистому прийомі 28.09.06р. особа яка померла 24.09.06р. Відмовилась від позовних вимог, тобто мертвою з цвинтаря прийшла до нього на “особистий прийом” щоб відмовитись від земельних паїв на суму 6 млн.дол. США ; це ж він їздить на контрабандних авто, рішеннями якого незаконно розмитнено більше 900 авто ; це він місяцями незаконно тримав невинних людей під вартою, а злочинці (серед яких вбивці та гвалтівники) уникали відповідальності, оскільки сотні кримінальних справ “губились” по дорозі з прокуратури до суду міста; це він 10 квітня 2014р. вчинив п'яним ДТП біля Сарн, написав в поясненні що “безробітний” і виставив батька трьох малолітніх дітей (простого водія з хлібозаводу) на півмільйона гривень щоб поміняти бампер свого білого “Ленд Ровера” ; це він 14 років виносив незаконне рішення, яке скасоване Європейським судом і за яке держава Україна як компенсацію сплатила потерпілому рівнянину 5300 євро.
Зараз суддя Денисюк з допомогою “публікаторів” “мочить” суддю Тимощука та інших, а про суддю Рівненського райсуду Лопацького, який виступав проти судді Денисюка, - вже забули : спочатку в нього стріляли та вивозили в ліс, а рік назад він якось дивно “втопився”... В будинку де проживає суддя Денисюк за дивних обставин попередній власник “захлинувся рвотними масами...” Має бути здорова критика, але не кретинизм ! Чому з усіх клоунів ви вибрали настільки неадекватного - здорового глузду вже не вистачає на розумні публікації ...

Має бути здорова критика, але не кретинизм ! Чому з усіх клоунів вибрали настільки неадекватного - здорового глузду вже не вистачає на розумні публікації ...

Ще - ця опг страшенно боїться розголосу. Так як скоєні ними злочини тягнуть на довічне увязнення та конфіскацію всього награбованого у платників податків громадян України. Вони як таргани бояться світла та розголошення їх злочинів - незаконних судових рішень, арештів, обшуків та інших рішень. Якщо Україна хоче стати вільною, потрібно назавжди позбавитись від цієї прокуросько-скддівсько-мусарської мафії у погонах.

Повністю підписуюсь під кожним словом Дмитра Павліченка. Рівненський суд, міліція та прокуратура - це мафія, яка людей за гроші саджає, зводить особисті рахунки, грабує людей, переслідує неугодних, хто перейшов дорогу їм. Серед злочинців у мантіях та погонах: прокурори Рівного Фомін Кирило, який кришував спільно з мусорами незаконні оборудки в Рівному, займався рекетом бізнесменів, а проти тих, хто відмовлявся платити порушував кримінальні справи. Судді Тимощук, Доля, Ореховська (блядіна прокурора бувшого ореховського - корупціонера) - мусарські холуї, як в загальному і майже всі судді, проте проти цих доказів найбільше. Про мусорів та прокурорів список можна продовжувати і продовжувати. Це звичайнісінька банда злочинців, опг - мафія. Там немає абсолютно чесних нормальних людей у цих структурах. Так як у будь-якій опг, в рівненському закритому копроративному опг мусори-прокурори-судді, прикриваючись посадами, незаконно збагачуються за рхунок платників податків, скоюють числені злочини. Всіх, хто приходить в цю опг, втягують у кругову поруку злочинними діями. Ця рівненська опг, мафія має бути знищена.

Якщо такі дебілоїди будуть в нашому суспільстві, то нічого хорошо в близькому майбутньому нас не чекає. Хто йому дав право визначати чи має право суддя розглядати справу, хто він такий, я особисто як громадянка України йому таких повноважень не давала і не збираюсь, йому місце в лікарні.

Щось медично-юридичне в голові цього Павличенка.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.