На Костопільському водоканалі виявили порушень на близько півмільйона гривень

Державною фінансовою інспекцією в Рівненській області проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Костопільводоканал» і виявлено порушень на загальну суму  431,48 тис. грн. З них, сума  недоотриманих фінансових ресурсів - 414,43 тисяч гривень. 

Зокрема, комунальне підприємство недоотримало кошти за послуги з водопостачання та водовідведення, надані жителям Костополя. Костопільчани подали недостовірну інформацію про кількість членів сім’ї, зареєстрованих у помешканнях, у яких не були встановлені лічильники води. Як результат, КП “Костопільводоканал” втратило доходів на 288 тис. гривень.

В ході проведення ревізії фінінспектори виявили, що невірно проведені розрахунки з Костопільською районною лікарнею за надані їй послуги в період відсутності лічильника, призвели до заниження обсягів  водовідведення, чим завдано КП «Костопільводоканал» матеріальної шкоди (збитків) на 104,52 гривень.

Про виявлені порушення проінформовано прокуратуру Рівненської області. Акт ревізії передано в УМВС України в Рівненській області. За повідомленням прес-служби Державної фінансової інспекції в Рівненській області, на 20 посадових осіб складено протоколи про адмінправопорушення.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.