На Рівненщині встановили меморіальну дошку бійцю ДУК

Позавчора в селі Курозвани, Гощанського району  "Правий сектор" Рівненщини відкрив пам'ятну дошку бійцю ДУК Олегу Тарасюку (псевдо Тарас), розвіднику, що загинув 10 серпня 2014 року в бою під Старобешево.

Вшанувати Героя прийшли односельчани, активісти "правого" та бійці 10-го запасного батальйону ДУК ПС. Перед ними виступив лідер націоналістів Роман Коваль:

- Шановні жителі села Курозвани. Важко сьогодні говорити про Олега, тому що ми ніколи не думали, що в 21-му столітті доведеться захищати свою державу, ми думали, що так як сяє сьогодні сонце, сяятиме весь час, але, на жаль, прийшов окупант, який завоював Крим, забрав Донецьк, забрав Луганськ. Прості українці стали зі зброєю в руках, тому що тоді була практично знищена Українська армія. Були сформовані добровольчі батальйони, які були першими, хто став на захист Української держави - сказав він.

Коваль наголосив, що українці є тією нацією, що буде боротись до кінця.
- Найгірше те, що ми сьогодні вимушені далі продовжувати, оту боротьбу, за яку поклав свою голову Олег, і наші хлопці. Ми не маєм права дати окупантам сьогодні забрати
частинку нашої землі. Ми маєм стояти до кінця, іншого шляху в нас просто не може бути. Вічна пам'ять Олегу Тарасюку і друзям - підкреслив пан Роман.

Як повідомила прес-служба "Правого сектору" Рівненщини, комбат Михайло Степчук (Водяний) заспокоїв друзів та рідних такими словами:

- В сьогоднішнім часі багато хто вибирає, як себе вести і закінчить це життя. Олег обрав один з найважчих способів. Загинути за своїх друзів, загинути за своїх односельчан. Але боротьба продовжується, вона не закінчилась. Сьогодні настав час стати на захист нашої Батьківщини, на захист своїх маленьких діток, на захист матерів, на захист наших батьків, шана й честь таким матерям, як мати Олега Тарасюка.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.