У рівненському "Будинку побуту" черговий конфлікт із орендарем

Сьогодні вранці міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з приватними підприємцями - орендарями фірми "Моріон”, робочі місця яких розміщуються у відомому для всіх "Будинку побуту”.

Ініціювали зустріч самі підприємці, прийшли напередодні до міського голови з проханням не продовжувати термін оренди з директором фірми "Моріон”, оскільки орендна плата за робочі місця для людей стала непосильною, а будівля, всупереч умовам договору оренди, не ремонтувалася і занепадає (в той час як кабінет і приймальня директора схожа на апартаменти в дорогому готелі).

- Конфлікт навколо "Моріона” тягнеться як і більшість міських конфліктів вже давно. Але в цьому році добіг кінця термін оренди і ми можемо її розірвати. Безумовно в нас є дуже багато претензій до генерального орендаря, тому що не зроблені ремонти і багато всього, що могло б зробити будівлю більш привабливою для інших суборендарів, - каже очільник Рівного.

Крім того, страшенно невдоволена більша частина суборендарів. Тому міська влада прийняла рішення прислухатися до більшості людей, які тат працюють. Вони повинні розуміти, що мерія може продовжити договір оренди з нинішнім орендарем, але будівля і далі буде у занедбаному стані, тому, міський голова припустив, що можна розірвати договір оренди і оголосити новий конкурс.

- У новому ж договорі оренди ми пропишемо, що всі суборендарі, які тут є – залишаються. Більше того, ми пропишемо скільки коштів орендар має вкласти в ремонт цього приміщення, щоб зробити його більш привабливим, - каже Володимир Хомко.

Тепер рішення за колективом суборендарів. Збори вони мають провести сьогодні-завтра і офіційно звернутися до міської влади, яка приймемо рішення відповідно до їх звернення. До слова, схожа ситуація була у підприємців, які торгують на вулиці Шевченка. У них орендна плата раніше була 1800 гривень, тепер - 800 гривень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.