У Рівне приїхав караван електромобілів "Київ – Монте-Карло"

Сьогодні Рівне зустрічає міжнародний електромобільний марафон «Київ – Монте-Карло-2015». Відтак, на vайдані Незалежності відбувся фініш етапу Буча – Рівне та старт етапу Рівне – Львів. Вже о 15 годині марафон вирушив у Львівську область, перед тим заїхавши на підзаправку до "ОККО". 

- Наша головна мета - пропагувати серед українців екологічне мислення. На своєму прикладі демонструємо переваги електромобілів і разом із тим досліджуємо та показуємо, які проблеми існують на європейських дорогах, - розповідає почесний консул Монако Юрій Тамм. - Сьогодні у Рівному хочемо спробувати  підзарядити автомобіль "Tesla" на заправці "ОККО". Ось якраз там покажемо першу проблему - на заправці всього одне місце для підзарядки. А у нас декілька електромобілів, тож потрібно стояти у черзі і витрачати час. Тому це ще стане одним прикладом того, що потрібні інвестиції для розбудови таких заправок. 

На майдан Незалежності завітало декілька сотень рівнян. Люди фотографувалися біля автомобілів. Організатори, у свою чергу, запрошували усіх бажаючих, що мають електромобіль чи транспортний засіб із альтернативним джерелом енергії, взяти участь в етапі Рівне-Львів (це можуть бути автомобілі  на «гібридній» тязі).

Особливу цікавість у перехожих викликав "Tesla Model S". Викликав захоплення він і у мера міста Володимира Хомка.

До слова, автомобіль "Tesla Model S" вартує 110 тисяч євро і належить до розряду найдорожчих авто світу.

Нагадаємо, вчора Україна зробила ще один крок до енергетичної незалежності. Вперше в історії відомий електромобільний марафон, який сьогодні зусрічають у своєму місті рівняни, стартував з Києва.

Саме ж ралі триватиме до 10 червня. Урочистий старт був у Києві, після чого учасники марафону відвідають Бучу, Рівне та Львів. Загальна дистанція маршруту становить 2800 км. На своєму шляху електромобілі побувають у 17 містах і 10 країнах Європи. Церемонію нагородження проведе Його Світлість Принц Монако Альбср II біля свого палацу в Монте-Карло.

Електромобільне ралі проводиться під патронатом Принца Альбера II та мерів приймаючих міст вже четвертий рік поспіль. Цей незвичайний марафон має унікальний формат - переможця визначає не швидкість, а точність часу прибуття до фінішу, адже учасники будуть рухатися по звичайних дорогах Європи та мають дотримуватися правил дорожнього руху.

Основною метою цього заходу є привернення уваги жителів планети до проблем захисту довкілля га зниження викидів вихлопних газів шляхом переходу на екологічно чистий вид транспорту.

Команди з України, Естонії та Чехії вже зареєструвалися для участі на всій дистанції європейського ралі на електромобілях . Окрім того, 10 команд висловили своє бажання приєднатися на окремих дистанціях маршруту електромобільного марафону.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.