Рівненську водонапірну башту "обліплять" квартирами

Водонапірна башта на Соборній невдовзі може "обрости" квартирами, які прибудують просто до неї. Такий проект чотириповерхового будинку на території у 440 м.кв. розробляє фірма "МБЛ Компані". На першому поверсі будуть магазини, а на трьох вищих — 9 квартир. Минулої середи ескізи обговорювали на архітектурно-будівельній раді міста.

Сергій Семенець, головний архітектор міста:

— Це дуже цікавий проект. Він вдало впишеться в архітектоніку сусідніх будинків та казарми й дозволить місту зберегти стару вежу — будинок стане їй додатковою опорою. Раніше у башті були офіси, а тепер вона стане частиною осель. На цій раді ми даємо лише рекомендації проектантам, тож в цілому ескізи схвалили, але до наступного засідання їх мають ще доопрацювати.

Роман Гресько, начальник управління Держземагентства міста:

— А у мене до проекту є зауваження. Якщо площа фундаменту майбутнього будинку практично збігається з межами ділянки, то де вони збираються будувати автостоянку? Бо для кожної квартири має бути окреме місце для паркінгу, плюс ще місця для авто гостей. Віртуально все виглядає гарно, але як це зробити в реальності? Де буде розташовано спортивний, дитячий майданчики? Якщо проектом передбачається спільне використання майданчиків з іншими будинками, то я сумніваюся, що їхні мешканці на це погодяться. Рівне — це не те місто, де щільність забудови має становити 100%.

До речі, реконструювати цю вежу у житловий будинок хотіла сестра екс-нардепа Миколи Сороки Валентина Ковальова, але 2014-го депутати міськради відмовили їй в оренді землі на Соборній, 227. Тепер офіційним замовником проекту значиться п. С. Ходаковський.

Олена ВЛАСОВА, "Рівне вечірнє". 

Ключові слова: 

Коментарі

"для кожної квартири має бути окреме місце для паркінгу, плюс ще місця для авто гостей... Де буде розташовано спортивний, дитячий майданчики?" Пане Гресько, а ви по таким критеріях всі проекти оцінюєте? Ви упевнені? Чи можливо для інших проектів - інші критерії???

Не хтось, а я. Не обіцяє, а зробить. І я зробив вже для міста достатно, щоб не вступати в ідеотські дискусії типу "а що ти зробив". Регіонали не пройдуть, таких будівництв не має бути.

Дехто з "аля- громадських" діячів і псевдо-активістів обіцяє зробити там ядерну війну, якщо там розпочнеться будівництво, в мене одне питання, ти щось збудував в своєму житті, чи лише на словах Ви такі круті і працьовиті??? Раджу з'їздити в Європу, і подивитись, як там будують, і з яких ситуацій виходять... Чи нехай краще стоїть запущена будівля, яка через деякий час сама зруйнується... Ви нагадуєте людей які живуть по принципу "не мені, значить нікому".......

весь СВІТ робить такі речі, а в Україні не можна!!! довпойопи