На Рівненщині виявили 1730 нелегальних працівників

З початку року на території Рівненської області в результаті перевірок податківці вияввили та залучили до оподаткування 1730 незареєстрованих найманих працівників. Про це повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області.                                                                                

- Протягом січня-травня  податківцями області проведено 42 перевірки підприємств та фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам. Через виявлені порушення законодавства, донараховано до сплати в бюджет 5049 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 292,7 тисяч гривень єдиного соціального внеску. Під час перевірок також виявлено та залучено до оподаткування 1730 незареєстрованих найманих працівників,- зазначає начальник ГУ ДФС Рівненщини Дмитро Зайцев.

Територіальними органами фіскальної служби і надалі здійснюватимуться заходи з виявлення фактів виплат фізичним особам не облікованих та прихованих доходів, контролю за дотриманням господарюючими суб‘єктами вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам і сплати належних сум податків до бюджету.

Коментарі

Нехай оцей зайцев проїде по Дубровицькому р-ні тай подивиться скільки незареєстрованих працівників добувають бурштин.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.