Учасники АТО на Рівненщині вже отримали 195 земельних ділянок

На Рівненщині 195 учасників АТО отримали земельні ділянки загальною площею 29,19 гектара. Фахівці органів земельних ресурсів та органів місцевого самоврядування забезпечили відведення 50 ділянок площею 7,1 га під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 134 ділянок площею 14,44 га – для ведення садівництва і 11 земельних ділянок площею 7,65 га – для ведення особистого селянського господарства. Найбільше земельних ділянок учасники АТО отримали у Рівненському (74) та Дубровицькому (50) районах.

З червня 2014 року, коли в Україні було запроваджено ініціативу землевпорядної служби про першочергове забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців, на Рівненщині вже надано 733 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 131,83 гектара.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування Рівненщини звернулося 2386 захисників Вітчизни. Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у Рівному (891), Рівненському (453), Здолбунівському (177) районах та місті Дубні (152).

Як повідомляє прес-служба Держгеокадастру, всі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку. Спеціалісти продовжують працювати над пошуком вільних земельних масивів, які можуть бути передані у власність військовослужбовцям та членам родин загиблих воїнів. Загалом на Рівненщині для надання учасникам АТО визначено земельні масиви загальною площею 620 га земель.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.